Ninja YouTube’da İlk Canlı Yayınında 150 Bin Kişiyi Topladı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Ninja YouTube’da İlk Canlı Yayınında 150 Bin Kişiyi Topladı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ninja

Gerçek adı Tyler Blevins olan Ninja kullanıcı adı ile tanıdığımız yayıncı, YouTube yayınları ile yoluna devam etme kararı aldı. Microsoft’un Mixer platformunu kapatması yüzünden kendisine yeni bir yol haritası çizen ünlü yayıncı, daha önce de Twitch’i bırakmıştı.

.

Ninja YouTube Yayınları İçin Harekete Geçme Kararı Aldı!

.

Fornite yayınları ile tanınan Ninja, bugün itibarıyla YouTube yayınlarına başlamış durumda. Canlı yayınlar ile sevdiklerini eğlendiren yayıncı; Timothy “TimTheTatman” Betar, Jack “CouRage” Dunlop ve Benjamin “DrLupo” Lupo ile ortak bir yayın yaptı.

.Ninja YouTube’da İlk Canlı Yayınında 150 Bin Kişiyi Topladı!

.

Geçen yıl Twitch’ten ayrılan ve Microsoft’un yayın platformu olarak bilinen Mixer’a geçen Tyler Blevins, geçtiğimiz ay Mixer’ın kapatılması yüzünden canlı yayınlarına devam edemedi. Blevins, Facebook’un yayın servisini de kendisi tercih etmedi.

.

İlk canlı yayınında 150 binden fazla izleyiciyi eğlendiren Ninja, YouTube’a yabancı değil. Zira YouTube’un oyun şubesinden sorumlu olan Ryan Wyatt, Ninja’nın bir sürü videoya sahip olduğunu ifade etti.

.

Wyatt, bu videoların izlenme sayısını topladığında 2.2 milyardan fazla izlenmeye ulaştığını belirtti. Henüz YouTube ile özel bir anlaşma imzalamayan Ninja, önümüzdeki günlerde bir anlaşma imzalayabilir.

.

YouTube’a yakın kaynaklardan birisi olan Rod Breslau, Ninja’nın YouTube ile görüştüğünü ancak henüz ünlü yayıncının YouTube ile bir anlaşmaya varmadığını ifade etti. Bunun dışında kendisinin daha önce Twitter hesabı hackerlar tarafından ele geçirilmişti.

.

ninja

.

Fortnite’ın yayılmasında önemli bir rol oynayan Ninja’nın yeni YouTube kariyeri, şimdiden birçok yayıncının dikkatini son derece çekmeyi başardı bile.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: