Cyberpunk 2077 Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı ! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Cyberpunk 2077 Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı !

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cyberpunk 2077 Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı !

CD Projekt Red’in geliştirdiği Cyberpunk 2077 yeni ekran görüntüleri ile karşımıza çıkıyor. İlk oynanışı sunulduğunda bir çok oyuncuyu heyecanlandıran oyundan Tokyo Game Show 2020’den yeni görüntüleri geldi.

.

Cyberpunk 2077 yeni ekran görüntüleri TSG 2020’de yayınlandı.

.

Oyunun yayınlanan ilk oynanış videosunu izlediğimizde oldukça güzel grafikler bizi karşılıyordu. Grafikleri gören oyuncular ” Acaba CD Projekt Red‘de diğer firmalar gibi çıkmadan önce oyuna downgrade uygular mı? ” düşüncesine kapılmadan edemiyorlardı. Aslında bu şekilde düşünmek normal. Bir çok firma oyunlarını ilk kez duyurduklarında görselleri gerçekten çok iyi oluyor. Hatta downgrade konusunda ustalaşmış firmalardan birisi olan Ubisoft‘un Watch Dogs için ilk çıkardığı oynanış videosuna bakılabilir. Gerçekten çok kötü downgrade gören bir oyun olmuştur. Yayınlanan ekran görüntüsünde ise Travma Ekibi adı verilen ilk yardım ekibini görebiliyoruz.

Cyberpunk 2077 Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı !

Bir Reddit kullanıcısı olan “rustyspear11” TGS 2020’de oynanış görüntüleri ile E3’deki oynanış görüntülerini yan yana koymuş. Videoda bazı yerler iyi olsa da karakter tasarımlarında downgrade’e gidilmiş gibi görünüyor.

.

Oyun, Ray Tracing ve DLSS 2.0 destekleyecek, Turing ve Ampere GPU’lar arasında performans farkı olabilir. DX 12 ile çalışacak oyun önerilen depolama birimi olarak SSD istiyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: