«
FORTNITE

Fortnite sürekli ünlü film, dizi veya süper kahramanların karakterlerini oyuna getiriyor. Haliyle beklentileri de oldukça yükseltiyor. Geçen günlerde futbol efsanesi Pele’ye oyunda yer veren Fortnite şimdi de GI Joe’nun Snake Eyes görünümünü getiriyor. Fortnite Snake Eyes görünümünü oyuna geliyor.

.

Fortnite İçin Gelecek Yeni Karakter Belirlendi!

.

Fortnite Snake Eyes En Son İş Birliği

.

Sanal bir oyuncak kutusu gibi bizleri karşılayan Fortnite, yeni pek çok şeyi oyuna getiriyor. Sarah Connor’dan The Mandalorian’a kadar pek çok yapımdan karakterleri içerisine ekleyen Fortnite en son GI Joe, karakterini getiriyor. Epic Games ve Hasbro ortaklığının sonucu olarak hem oyunun içinde bir karakter olarak hem de fiziksel bir oyuncak olarak satılacak.

.

Fortnite İçin Gelecek Yeni Karakter Belirlendi!

.

Karakter görünümü Snake Eyes: Zero Point adıyla oyunun içeriğine katılıyor. 30 Ocak 2021 tarihinden itibaren satın alınabilen karakter görünümüne ek olarak farklı aksesuarlara da yer veriliyor.

.

Fortnite uzun bir süre önce mobil tarafta büyük sorunlar yaşamıştı. Bu sorunların bilgisayar tarafında sorun teşkil etmediğini görüyoruz. Epic Games, oyun içi konserlerden yeni oyun karakterlerine kadar, her geçen gün dikkat çeken adımlar atıyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *