Cyberpunk 2077’de Speedrun İçin Açık Bulundu | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Cyberpunk 2077’de Speedrun İçin Açık Bulundu

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CYBERPUNK2077

Cyberpunk 2077 içerisinde bulunan Speedrun için bir açık bulundu. Speedrun, oyunları olabildiğince kısa sürede bitirmeye verilen bir isim. Speedrun’ın any% ve all bosses gibi türleri bulunuyor. Speedrun yapan oyuncular, oyunu kısa sürede istedikleri gibi bitirebilir. İsterlerse oyundaki hataları bile kullanabilirler.

.

Cyberpunk 2077’de Speedrun İçin Açık Bulundu

.

Cyberpunk 2077’de “bunnyhop” Açığı Ortaya Çıktı

.

Bunnyhop, oyun içindeki karakterin art arda zıplayarak hareket etmesine verilen isim. Bazı oyunlar buna izin vermeyebilir, çünkü geliştirici ekip bu tarz hareketlerin oyunun dengesini bozacağını düşünür. Bunnyhop’un izin verilmediği bu tarz oyunlarda karakteriniz art arda birkaç kez zıpladığında yorulur veya zıplama tuşuna bir kez daha bastığınızda tepki vermez.

.

Cyberpunk 2077’de Speedrun İçin Açık Bulundu

.

Max Dakka isimli bir YouTuber paylaştığı video ile Cyberpunk 2077 içerisinde keşfettiği açığı diğer oyuncularla paylaştı. Bu açıktan yararlanabilmek için oyun içerisinde bulunan birkaç siber donanım geliştirmesine ihtiyacınız olacak.

.

.

Bu açıklardan ilki, karakterin hedef alırken ya da savunma yaparken aniden herhangi bir yöne kaçmasına izin veren bir siber donanım. Diğer açık ise karakterinizin çift zıplamasını sağlayan, bacaklar için yapılan bir siber donanım. Tüm bunlara sahip olunca ana karakteri hızlıca koşturmanız ve zıplatmanız gerekiyor, hemen sonra yere değmeden önce ilk siber donanımdan yararlanarak ileri doğru atılmak hızınızı artırıyor. Bunları tekrarlayarak hızınızı sürekli olarak artırabiliyorsunuz. Kolay gibi görünse de çoğu harekette olduğu gibi ustalaşması zor bir hareket gibi gözüküyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: