Steam, Yeni Yıla Rekorla Başladı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Steam, Yeni Yıla Rekorla Başladı

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

STEAM

2020’de hayatımıza giren pandemi süreciyle beraber Netflix, YouTube ve Steam gibi platformların kullanımı ciddi oranda artış gösterdi. Geçtiğimiz yıl sık sık rekorlar kıran Steam, 2021 yılına da rekor kırarak başladı.

.

Steam, Yeni Yıla Rekorla Başladı

.

Steam, 2021 Yılına Rekorla Girdi

.

Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal medya, oyun ve görüntülü görüşme platformları 2020 yılının en çok büyüyen şirketleri oldu. Neredeyse her ay yeni bir rekor ile gündeme gelen Steam, 2021 yılının başlangıcında da geleneğini bozmadan devam etti.

.

Steam, Yeni Yıla Rekorla Başladı

.

Aralık 2020’de 24 milyon anlık kullanıcı ile rekor kıran Steam, Hades ve Among Us gibi oyunlar sayesinde daha fazla kullanıcı kazandı. Kış indirimleri nedeniyle milyonlarca kullanıcıya oyun satışı yapmayı başaran şirket, 2021 yılında da yeni rekorlara imza atacak gibi görünüyor.

.

25 milyon 415 bin anlık kullanıcı ile rekorunu yenileyen Steam, 2021 yılına damga vurarak giriş yaptı. Counter Strike: Global Offensive en çok kullanıcıya sahip oyun olarak geleneği bozmadı. Dota 2 ve PUBG gibi oyunların haricinde çevrim içi oyuncu sayısıyla 2021’e damga vuran bir diğer oyun ise Cyberpunk 2077 oldu.

.

Steam, Yeni Yıla Rekorla Başladı

.

Tek oyunculu ve 1 milyondan fazla çevrim içi kullanıcıya sahip ilk oyun olma özelliğini taşıyan Cyberpunk 2077 oyunu, yapılan eleştirilere rağmen büyümeye devam ediyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: