Dijital Çözümler İşletmeler İçin Büyük Kolaylık Sağlayacak! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Dijital Çözümler İşletmeler İçin Büyük Kolaylık Sağlayacak!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dijital Çözümler İşletmeler İçin Büyük Kolaylık Sağlayacak!

Pandemi Süreci ile Birlikte İyice Önem Kazanan Dijital Çözümler, Büyük Kolaylıklar Sunuyor;

Çözüm

Bu Kolaylıklar ile Birlikte, İşletmelerin Büyüme Oranlarında Artış Yaşanabilir!

Özellikle KOBİ’lerin, salgın sürecindeki kayıplarını telafi etme konusunda dijital çözümler için odaklanması büyük kolaylık sağlıyor ve aynı zamanda işleri kolaylaştırıyor. E-ticaret ve dijital pazarlama yöntemleri, hem satışlarda hem de pazarın büyütülmesinde büyük öneme sahip. Bunun farkına varan işletmeler, artık çok daha fazla dijital pazara yükleniyor. Geleneksel iş yapış biçimlerini değiştirmek zorunda olan işletmeler için bu önemli bir zorunluluk oldu.

Çözüm

Dijital Gelişmeler Umut Veriyor!

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, konuyla ilgili çok önemli detaylara yer verdi. Meltem Bakiler Şahin, özellikle de dijital dünyanın, pandemi sürecinin vazgeçilmezi olduğunu vurguladı.

Çözüm

Meltem Bakiler Şahin, Bulut santral, Facebook&Instagram reklam paketi, hedefli ve toplu SMS gibi çözümlerimizle işletmelerimizin iş süreçlerini sürdürülebilir kılmalarına yardımcı olduk. Salgın sürecinde bu çözümlerimize talep yüksek oldu. Hedefli SMS kullanan müşteri sayımız % 15’in üzerinde arttı. KOBİ’ler pazarlama ihtiyaçlarını bu çözümle giderdi ve 1 milyon TL’yi aşkın bir reklam paketi satın alarak müşterileriyle iletişimini sürdürdü. Mobil uygulamasını da hazırladığımız bulut santral çözümümüz büyük ilgi gördü. Büyük şirketlerin yanı sıra KOBİ’ler de kesintisiz ve güvenli iletişim için bulut santral çözümümüzü seçti. SSL müşteri sayımız % 50 artış gösterdi.” diyerek dijital dönüşümün önemini rakamlarla vurguladı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: