«
download

Önde gelen drone üreticisi DJI , DJI Eğitim Bölümü altında en son drone olarak RoboMaster Tello Talent drone’u piyasaya sürdü. RoboMaster Tello Talent (TT), öncülü olan RoboMaster Tello EDU’dan daha güçlü özellikler sunar. Ayrıca Tello EDU’da bulunmayan ek işlevlerle birlikte gelir. Yeni bir genişletme kartı ve daha fazla Yapay Zeka (AI) uygulamaları, cihazı çok güçlü bir eğitim kaynağı haline getiriyor.

Önceki modeldeki yenilik, grafikler, kararlılık, daha kullanıcı merkezli bir arayüz ve her seviyede öğrenci gelişimine odaklanan özel bir müfredat dahil olmak üzere donanım ve yazılım geliştirmelerinin bir karışımıdır. Açık kaynaklı bir bilgi işlem çipi ve yeni bir sürü yazılımı var. Cihaz, çok önemli bir eğitim kaynağı olduğu kadar bir eğitim aracı olduğunu da kanıtlayacak.

 

DJI, RoboMaster Tello Talent Drone'u Piyasaya Sürdü

DJI eğitim bölümünün amacı, küresel olarak genişlemek ve Bilim Teknoloji Mühendisliği ve Matematik (STEM) öğretimini daha da geliştirecek kaynaklara erişim için okullarla işbirliği yapmaktır. Şirket yarının geliştiricilerine devam edecek. Aslında, DJI Education Başkanı Jianrong Gao, RoboMaster TT’nin özellikle STEM öğrencilerine hitap etmek için tasarlandığını, AI robotikte bilgi geliştirirken davetkar, anlaşılması kolay ve uygulamalı zamanda programlama için çok önemli olduğunu söyledi. gerçek dünya bilgisini uygulamak.

Cihaz ve beraberindeki kaynaklar, yeni yetişen öğrencilere robotik çalışmalarında ve gerçek dünyadaki durumlara nasıl uygulanabileceği konusunda kesinlikle yardımcı olacaktır .

DJI, robotik üniversite yaz kampını başlattığı 2013 yılından bu yana robotik eğitiminde gelişimi yönlendirmeye devam ediyor. Şirket, özellikle dronlarla ilgili olarak robotik ekosisteminde sağlam adımlar atmaya devam etti . Bunun dışında Çinli şirket , tarımsal amaçlı drone üretiminde büyüyen bir portföye sahip .

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *