DJI RS 2 ve RSC 2 El Tipi Gimballeri Resmi Olarak Piyasaya Sürüldü; Fiyat 499 Dolardan Başlıyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

DJI RS 2 ve RSC 2 El Tipi Gimballeri Resmi Olarak Piyasaya Sürüldü; Fiyat 499 Dolardan Başlıyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

DJI RS 2 ve RSC 2 El Tipi Gimballeri Resmi Olarak Piyasaya Sürüldü; Fiyat 499 Dolardan Başlıyor

Drone üreticisi DJI bugün resmen iki yeni gimbal piyasaya sürdü  bunlar- RS 2 ve RSC 2. Görünüşe göre şirket Ronin serisini daha kısa isimler için yeniden markalaştırdı. Her ikisi de üç eksenli yalpa çemberidir ve göze çarpan yükseltmelerle birlikte karşınıza çıkar.

Şirket, cihazların karbon fiber malzeme kullanılarak yapıldığını ve bu da onları hafif hale getirdiğini iddiasında bulunuyor. DJI RS2, 1,3 kilogram ağırlığındadır ve DSLR’leri ve lensleri taşımak için yeterli olan 4,5 kilogramlık dinamik bir yükü destekleyebilir özelliklere sahiptir.

DJI RS 2 ve RSC 2 Gimbal

Öte yandan DJI RSC 2, 1.2 kilogram ağırlığında olduğu ve bir çantada taşımak için daha iyi bir seçenek haline getiren katlanabilir bir gövdeye sahip olması sebebi ile taşınabilirlik için yapılmıştır. Ayarları, kamera verilerini gösteren ve kameraya kaydedilenlerin canlı beslemesini ileten 1,4 inçlik bir dokunmatik ekranı bulunuyor.

Cihazlar, Titan Stabilizasyon Algoritması desteği ve içerik oluşturucuların manuel olarak yapılması zor olan ilgi alanlarını ve açıları kaydetmesine olanak tanıyan yeni dikey ve düşük açılı Evrak Çantası modlarıyla birlikte karşınıza çıkar.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: