Vodafone Pay Tanıtıldı; 18 Yaş Sınırı Bulunmuyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Vodafone Pay Tanıtıldı; 18 Yaş Sınırı Bulunmuyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Vodafone Pay Tanıtıldı; 18 Yaş Sınırı Bulunmuyor!

Corona virüs salgını sonrasında mobil ödeme çözümlerinin önemi bir kez daha ortaya çıktı. Paraya dokunmaya gerek kalmadan ödeme yapmayı sağlayan bu çözümlere Vodafone Pay ile bir yenisi daha eklendi.

.

Vodafone Pay fiziksel kart olarak temin edilebiliyor!

Sosyal ödeme özelliği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte katıldığınız etkinliklerin harcamalarını ortak bir şekilde ödeyebiliyorsunuz. Örneğin bir doğum günü için yapılan harcamayı, 4 arkadaş aralarında ödemeye karar verebiliyor ve sosyal ödeme üzerinden kimin ne kadar borcunun kaldığı rahatlıkla görülebiliyor.

Vodafone Pay fiziksel kart olarak temin edilebiliyor!

Vodafone’un bu mobil ödeme sistemi ile 7/24 para transferi yapabiliyorsunuz.

18 yaş sınırı bulunmayan Vodafone Pay’i 12 yaş üstü herkes kullanabiliyor ve istediği takdirde fiziksel kart temin edebiliyor. Kredi kartı özelliği taşımayan bu ön ödemeli kartlar, Vodafone mağazalarından temin edilebilecek. 2020/21 mali yılı içerisinde 1 milyon Vodafone Pay kullanıcısına ulaşılması hedefleniyor.

Vodafone Pay Tanıtıldı; 18 Yaş Sınırı Bulunmuyor!

Vodafone Pay ile bankalara 7/24 para transferi yapılabilecek!

.

DenizBank ve VISA ortaklığında geliştirilen Vodafone Pay mobil ödeme hizmetinde şu anda bulunmayan, ancak yakında kullanıma sunulması beklenilen birçok özellik bulunuyor. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

.

Fiziksel kart aracılığıyla temassız ödeme yapılması ve İstanbul Kart – Ankara Kart gibi ulaşım kartlarına bakiye yükleme gelecek olan ilk özellikler arasında yer alıyor. Vodafone faturalarına ek olarak elektrik, su, doğalgaz gibi hizmetlerin faturalarını ödemenin yanı sıra, oyunlar için e-pin satın almak mümkün hale gelecek. Bunlara ek olarak bankalara 7/24 IBAN ile para transferi yapılabilecek.

Vodafone Pay Tanıtıldı; 18 Yaş Sınırı Bulunmuyor!

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: