«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Elektrikli Scooter’dan Sonra Martı’dan Elektrikli Araç Geldi!

Elektrikli Scooter’dan Sonra Martı’dan Elektrikli Araç Geldi!

MARTI

Paylaşımlı yerli elektrikli scooter girişimi olan Martı, pek çok şehirde kullanılıyor. Bunun yanında şirket tarafından gelen yeni bir habere göre Martı elektrikli araç hizmeti ile çok yakında yollarda karşımıza çıkacak.

.

.

Martı Elektrikli Araç Hizmeti Nasıl Olacak?

.

Kısa süre içinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran elektrikli scooter girişimi Martı, geçen yılın yaz aylarında 25 milyon dolar yatırım almıştı. Büyüme hedeflerini açıklayan Martı’nın kurucusu Oğuz Alper Öktem, şimdi de sosyal medya hesabı üzerinden girişimin genişleyen yeni hizmetini açıkladı. Yapılan paylaşımdan Martı’nın elektrikli araçları içeren yeni bir hizmet sunacağı ve İstanbul’da görüleceği anlaşılıyor.

.

.

Zaten bir süredir gündemde olan olay hakkında yapılan bu paylaşım dedikodulara resmiyet kazandırdı. Yakın zaman içinde Martı’nın İstanbul sokaklarında görüneceğini müjdeleyen Öktem, ”On binlercesi sokağa çıktığında, İstanbul’a yakışacak mı?” paylaşımıyla yeni hizmeti duyurmuş oldu.

.

Elektrikli araçlarla yoluna devam eden Martı, ilk başta elektrikli scooter hizmetiyle taksicilerle sorunlar yaşamıştı. Elektrikli araç projesiyle yoluna devam eden Martı, bu araçların çevre dostu olmasına dikkat edeceği söyleniyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *