«
EPIC GAMES

Aralık ayında 15 günlük ücretsiz oyun kampanyası ile kullanıcılara oyun dağıtan Epic Games, artık klasik hale gelen haftalık ücretsiz oyun kampanyasına geri döndü. 14 Ocak Epic Games ücretsiz oyunu açıklandı.

.

Epic Games 270 TL Fiyatındaki Oyunu Ücretsiz Yapacak

.

Epic Games Haftaya Ücretsiz Olacak Oyununu Açıkladı

.

Her hafta kısa süreliğine ücretsiz yaptığı oyunlarla geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Epic Games, 14-21 Ocak arasında 270 TL değerindeki STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition oyununu ücretsiz sunacağını açıkladı.

.

Oyunun içeriği: Capital Supremacy’nin muazzam, çok oyunculu modunda blaster, ışın kılıcı ve Güç hakkındaki tecrübelerinizi konuşturun. Instant Action’da yapay zeka düşmanlarla savaşın. Heyecan verici Co-Op görevleriyle arkadaşlarınızla birlikte oynayın. İkonik gezegenlerde ve üç Yıldız Savaşları dönemindeki karakterlerle büyük savaşlarda bulunun. Ek olarak, 17 Aralık’ta başlayan Star Wars: The Skywalker’ın esinlendiği Güçlendirmeler ile yeni ve egzotik bir savaş alanında yoğun savaşlar yaşayın. Oyunun gelişen topluluğunun yanı sıra iki yıl süren ücretsiz güncellemeleri ve içeriği kutlayın. Hayallerinizdeki Yıldız Savaşları savaşlarını yaşayın.

.

Epic Games 270 TL Fiyatındaki Oyunu Ücretsiz Yapacak

.

.

Celebration Edition İçeriği

.

– Ana Oyun

.
– Yayınlandıkları sırada dahil olmak üzere tüm geçmiş ve gelecekteki ücretsiz oyun güncellemeleri.

.
– 25’ten Fazla Kahraman Görünümü

.
– Altı Efsanevi Görünüş, 17 Aralık’taki Skywalker’ın Yükselişinden esinlenilen Rey, Finn ve Kylo Ren için birer görünüm.

.
– 125’ten fazla Trooper ve Destek Görünümü

.
– 100’den fazla Kahraman ve Trooper İfadesi ve Sesleri

.

– 70’den fazla kahraman ve Trooper zafer pozu.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *