«
EPIC GAMES

Epic Games, aralık ayında 15 günlük ücretsiz oyun kampanyası ile kullanıcılara oyun dağıtmıştır. Artık klasikleşen haftalık ücretsiz oyun kampanyasına geri döndü. İşte 14 Ocak Epic Games ücretsiz oyunu.

.

Epic Games Fiyatı 280 TL Olan Oyun Artık Ücretsiz!

.

Epic Games, STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition Oyununu Ücretsiz Sundu

.

Her hafta kısa süreliğine ücretsiz yaptığı oyunlarla geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Epic Games, 14-21 Ocak arasında 280 TL değerindeki STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition oyununu oyunculara ücretsiz sundu. Oyunun içeriği şöyle:

.

Capital Supremacy’nin muazzam, çok oyunculu modunda blaster, ışın kılıcı ve Güç hakkındaki ustalığınızı sergileyin. Instant Action’da yapay zeka düşmanlarla savaşın. Heyecan verici Co-Op görevleriyle arkadaşlarınızla birlikte oynayın. İkonik gezegenlerde ve üç Yıldız Savaşları dönemindeki karakterlerle büyük çatışmalarda bulunun. Ek olarak, 17 Aralık’ta başlayan Star Wars: The Skywalker’ın esinlendiği Güçlendirmeler ile yeni ve egzotik bir savaş alanında yoğun savaş mücadeleleri verin. Oyunun gelişen topluluğunun yanı sıra iki yıl süren ücretsiz güncellemeleri ve içeriği kutlayın. Hayallerinizdeki Yıldız Savaşları savaşlarını yaşayın.

.

.

Epic Games Fiyatı 280 TL Olan Oyun Artık Ücretsiz!

.

Celebration Edition İçeriği

– Ana Oyun
– Yayınlandıkları sırada dahil olmak üzere tüm geçmiş ve gelecekteki ücretsiz oyun güncellemeleri.
– 25’ten Fazla Kahraman Görünümü
– Altı Efsanevi Görünüş, 17 Aralık’taki Skywalker’ın Yükselişinden esinlenilen Rey, Finn ve Kylo Ren için birer görünüm.
– 125’ten fazla Trooper ve Destek Görünümü
– 100’den fazla Kahraman ve Trooper İfadesi ve Sesleri
– 70’den fazla kahraman ve Trooper zafer pozu.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *