«
indir (71)

Resident Evil Village’ı dört gözle bekliyorsanız , kesinlikle önümüzdeki hafta için takvimlerinizi işaretlemek isteyeceksiniz. Capcom, önümüzdeki hafta oyunun “rehberli turunu” sunacak bir Resident Evil sergisine ev sahipliği yapacağını açıkladı . Diğer şeylerin yanı sıra, bu rehberli turda Resident Evil Village oyununa ilk bakışımız olacak .

Vitrin 21 Ocak’ta 14:00 PST’de başlayacak. Resident Evil yapımcıları oyun hakkında konuşmak için hazır olacak ve gösteri What’s Good Games podcast’inden Brittney Brombacher tarafından sunulacak. Capcom tarafından bugün yayınlanan bir tweet’e göre, vitrinde oyun için yeni bir fragman ve “ilk oyun” ile birlikte “daha fazla Resident Evil haberi” yer alacak .

Bu liste biraz ilginç çünkü sadece Resident Evil Village’dan daha fazlası olduğunu önerebilir . Bunun ne olabileceği, birinin tahminidir ve kesinlikle, çoğu insan vitrini izleyecek çünkü her şeyden önce Village’den oyun çekimlerini görmek istiyorlar . Belki de vitrin sonunda bir sürprizin ortaya çıkmasını umabiliriz? Sadece zaman gösterecek.

Resident Evil Village ilk olarak geçen yıl Sony’nin PlayStation 5 vitrinlerinden birinde ortaya çıktı . Capcom, o zamandan beri oyun hakkında nispeten sessiz kaldı, ancak oyunun PlayStation 5’e ek olarak Xbox Series X ve PC’de de yayınlanacağını biliyoruz. Şimdiye kadar Xbox One veya PlayStation 4 Resident Evil Village , bunun tamamen yeni nesil bir oyun olduğunu öne sürüyor.

İle Resident Evil Köy bazen bu yıl vizyona giriş, biz de gelecek haftanın vitrin sırasında yayın tarihi almak duyma ihtimaliniz. Capcom’un sergisi bugünden bir hafta sonra gerçekleşiyor, bu nedenle Resident Evil hayranıysanız, izlemeye başlayabilmek için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *