«
EXXEN

Yeni yılla dijital yayıncılık serüvenine adım atan yerli platform Exxen çıkışı ile birlikte eleştiri oklarının odağı haline geldi. Fiyat ve sistemsel sorunların yanı sıra, TV ve mobil uygulama tarafındaki eksiklikler çok tartışıldı. iOS‘un ardından Exxen Android uygulamasına da kavuştu.

.

Exxen, Ios’tan Sonra Android Cihazlara Geldi

.

Exxen Android Uygulaması ile Mobildeki Eksik Kapandı

.

Sistem sorunlarının yanı sıra Android mobil uygulaması bulunmayan platform için mobil uygulama desteği bir haftanın sonunda duyuruldu. Bu sayede Exxen artık televizyon dışında tüm platformlarda erişilebilir hale geldi.

.

Exxen, Ios’tan Sonra Android Cihazlara Geldi

.

Televizyon üreticileri ile yapılacak olan anlaşma sonucunda uygulama eksikliğinin kısa zamanda giderilmesi beklenirken, mobil uygulamaların tamamlanması kullanıcı sayısını ciddi şekilde artıracaktır. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, Exxen’in ilk üç günde 500 binden fazla kullanıcıya ulaştığını belirtmişti.

.

Ilıcalı’nın gündeme geldiği konulardan birisi de, Exxen fiyatı oldu. Katıldığı bir televizyon programında Exxen’e yapılan yatırımı hatırlatarak platformun 9,90 lira olan reklamlı abonelik fiyatının aslında 40 lira olması gerektiğini söyledi.

.

Ayrıca Android uygulaması ile birlikte Exxen’in abonelik iptal sorunu da 5 Ocak itibari ortadan kaldırılmıştır.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *