Fallout 76 İçin Resmi Mod Desteği Yolda! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Fallout 76 İçin Resmi Mod Desteği Yolda!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fallout 76 İçin Resmi Mod Desteği Yolda!

Son zamanlarda oyunlara geliştiriciler tarafından gelen mod destekleri oyun severlerin yüzünü güldürüyor. Bu desteklerden birinin de Fallout 76 için gelmesi gündemde. Fallout serisinin geliştiricisi Bethesda, yaptığı duyuruda oyun için resmi mod desteğinin üzerinde çalışıldığını beyan etti. Geliştirici ekip aynı zamanda sürecin ne kadar çetin geçtiğinin de altını çizdi.

.Fallout 76 İçin Resmi Mod Desteği Yolda!

Fallout 76 resmi mod desteği çok yakında geliyor.

.

QuakeCon’un Hollanda’da yayınladığı bir panelde konuşan oyunun geliştirici ekibi, oyuna beklenen resmi mod desteğine yönelik duygularını ve bağlılıklarını ifade etti. Twitch üzerinden yaptıkları yayında Fallout 76 projesinin lideri Jeff Gardiner, mod desteği ile ilgili kendisine sorulan soruya “Kesinlikle. Mod desteği üzerinde çalışmalarınız devam ediyor. Bu özellik yakında sizlerle buluşacak” ifadeleriyle yanıt verdi. Önceki tek oyunculu Fallout oyunlarının aksine mod desteği vermenin çok daha zorlaştığını belirten Gardiner, buna sebep olarak da oyunun özündeki istemci ve sunucu mimarisindeki farklılığı gösterdi.

Fallout 76 için resmi mod desteği yolda

Daha önce Fallout 76 mod desteği için çalışmaların planlandığını belirten Bethesda, bunun oyunun çıkışından uzun bir zaman geçtikten sonrasında mümkün olacağını ifade etmişti. Konu hakkında oldukça net olduklarını belirten Gardiner, “Biz buna ağır kaldırma diyoruz. Çünkü içine çok fazla kaynak koymamız gerekiyor. İşlemci ve sunucu mimarimizin yapısından dolayı önceki oyunlar gibi sürekle bırak mantığıyla hareket edemiyoruz. Ancak çok az kaldı, beklemeye devam edin” dedi.

.

Fallout 76 için çıkan birçok mod Bethesda tarafından beta döneminden beri takip ediliyor. Bu sayede insanların neye ilgi duyduğuna ve neyin popüler olduğuna kulak kabartan firma, getireceği modlarla bekleneni vermeyi hedefliyor. Stüdyo ayrıca Nexus Mods gibi özel mod sunucuları yerine Steam Atölyesi üzerinden resmi desteğini vermeyi hedefliyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: