«
ford-sculpture-5-1280x720

Rezervasyonlar açıldığında en hızlı satan Ford Mustang Mach-E versiyonlarından biri First Edition’dı. Ford, First Edition alıcıları için beklemedikleri ekstra bir sürpriz duyurdu. ABD’deki Mach-E First Edition müşterileri, Ford Gelişmiş Üretim Merkezi’nden 3D baskılı çalışan bir midilli heykeli şeklinde küçük bir bonus alıyor.

Heykel , Kasım 2019’da Mach-E’nin küresel tanıtımında yer alan midillinin büyük ölçekli bir tel kafes modeline dayanıyor. Tel kafes midilli heykelleri, Redford’daki Ford Gelişmiş Üretim Merkezi’nde beyaz plastik kullanılarak 3D olarak basıldı. Daha sonra, Hızlı Kırmızı Metalik, Grabber Mavi Metalik veya Karbonize Gri olarak boyandıkları bir ölmekte olan tesise gönderilirler. Alıcının teslim aldığı heykel, First Edition için seçtikleri mevcut üç dış renkten biriyle eşleşecek.

Ford Mustang Mach-E First Edition alıcıları harika bir 3D baskılı sürprizle karşılaştı

Ford, ilk kez doğrudan müşterilere bir hediye kapsamında 3D baskılı bir bileşen yayınladığını söylüyor. Hediyelerin 3D olarak basılması, Ford’da katmanlı üretim için yeni bir kullanım durumunu da işaret ediyor. Otomobil üreticisi, midilli heykelinin ilk kez 3D baskılı araç parçası olmadığını belirtiyor. Ancak bu, müşterilere verilen bir hediyeyi ilk kez 3D olarak yazdırıyor.

3D baskılı heykel, “müşteri ile özel bir bağın” altını çiziyor ve Ford, kişiselleştirme potansiyelini gösterdiği için heyecanlandığını söylüyor. Buradaki resimlerde görülen midilli heykeli Grabber Blue ile boyanmış ve Ford hayranlarının kitap raflarına bir konuşma parçası olarak yerleştirmeleri mükemmel gibi görünüyor. Resimlerden heykelin boyutunu söylemek oldukça zor ama şaşırtıcı derecede büyük görünüyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *