«
gto-en-squalo-3-200x200

GTO Engineering adlı bir şirket, tasarladığı Squalo adında yeni bir araba sergiliyor. Şirket, amacının sürüşe eğlence ve bağlılık katmak olduğunu söylüyor ve Squalo, modern bir dokunuş eklerken şirketin spor arabaların altın çağı dediği şeyi örnek alıyor. Araba, İngiltere’deki GTO Mühendislik merkezinde sıfırdan inşa edildi.

GTO , arabanın ahlakının modern işçiliğin yeni malzemelerinin sınırlarını zorlamak ve şirketin 1991 yılına kadar uzanan bir dizi yol ve yarış odaklı Ferrari’yi inşa etmeyi ve sürdürmeyi öğrendiklerinden yararlanmak olduğunu söylüyor . Squalo, tamamen özel bir iç tasarıma sahip ve tamamen el yapımı bir dış cephe.

GTO Engineering Squalo, klasik bir Ferrari'nin modern bir yeniden yorumlaması olarak

Şirket, arabasının modern teknoloji ve üretimi detaylara gösterilen özenle harmanlayarak en iyi yolcu otobüsü üreticileriyle rekabet edeceğini vaat ediyor. Squalo, el yapımı dört kamlı bir V12 motorla eşleştirilmiş 1000 kilogramın altında bir ağırlığı hedefliyor. Otomobil, ısmarlama bir manuel şanzıman kullanacak ve şirketin “daha ​​uzun GT yolculukları” veya pist günleri olarak adlandırdığı şey için yeterli kullanılabilir iç ve bagaj alanına sahip olacak.

Pist günleri genellikle birçok ekipmanla birlikte gelir ve bazı spor arabalara teçhizatı koymak için bir yer bulmak çok zordur. GTO Engineering, Squalo’nun el yapımı olduğunu ve dünya çapındaki müşterilere sunulacağını söylüyor. Şu anda, araba hakkında gerçek bir spesifikasyonumuz yok.

Yukarıdaki galeride aracın tasarımını vurgulayan bazı resimler yer alıyor ve harika görünüyor. Özellikle fonksiyonel görünen ve gövdenin altında hapsolabilecek havanın yüksek hızda dışarı çıkmasına izin verecek şekilde tasarlanmış entegre panjurları seviyoruz. Fiyatlandırma belirtisi yok, ancak el yapımı doğası ve dünyadaki en değerli Ferrari’lerden biri üzerine modellendiği düşünüldüğünde çok pahalı olması muhtemel.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *