«
twitch-generic-email-1-1-1-1

İspanyol yayıncı ve AB Heretics takımının sahibi David “TheGrefg” Martínez , 2 milyondan fazla canlı izleyicinin Icon serisinin Fortnite görünümünü sergilediğini izlemek için twitch’te eş zamanlı rekoru kırdı . Martinez, Twitch’in önceki rekorlarını kendi rekoru kıran akışında Google’da aratırken, heyecanı aşikardı ve izleyiciler canlı olarak izledi.

Fortnite’ın Icon Series dış görünümleri , Kathleen “Loserfruit” Belsten ve Tyler “Ninja” Blevins gibi kişilerin de dahil olduğu , oyunun en iyi yaratıcıları için ayrılmıştır . Bu yazı itibariyle dizide sadece yedi kıyafet var ; Martínez sekizinci olacaktı.

Martínez, Mart 2018’de 635.000 ile daha önce tek bir akışta en yüksek eşzamanlılık rekorunu elinde bulunduran Blevins’ten bireysel eşzamanlı rekoru alıyor . Martínez, Blevins’in rekorunu ilk kez kırmasa da Aralık ayındaki büyük Fortnite etkinliğinde 660.000 canlı izleyiciye ulaştı .

Akış, Twitch dönemi için de yeni bir rekor kırdı. TwitchTracker’a göre Martínez, e-spor ligi ELEAGUE TV’nin sahip olduğu 1,1 milyon izleyici rekorunu çok aştı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *