«
SAMSUNG

Galaxy M02s’i tanıtmaya hazırlanan Samsung, her yıl sadece amiral gemisi değil bunun yanı sıra çok sayıda giriş seviyesi ve orta segment telefon modeli  piyasaya sürüyor. Böylece milyonlarca farklı bütçeye sahip kullanıcıya seslenen Samsung’un yeni telefonu hakkında özellikler ve fiyat bilgisi ortaya çıktı. Galaxy M02s özellikleri ve fiyatı Hindistan’daki etkinlik öncesinde paylaşıldı.

.

Galaxy M02s Özellikleri ve Fiyatı Belirlendi!

.

Giriş Seviyesi Galaxy M02s Özellikleri İçerisinde Snapdragon 450 Mevcut 

.

Giriş seviyesi telefonlarda çeşitli modeller sunmasıyla bilinen Samsung, aileye yeni bir üye eklemeye hazırlanıyor. Telefonun klasik ve standart bir tasarımla gelmesi bekleniyor.

.

Ekran tarafında 6.5 inç HD Plus ve Infinity-V bir ekran kullanıcıyı karşılıyor. Telefonda bir damla çentik bulunuyor ve ön kamera bunun içinde konumlandırılıyor. Ön kamera 5 Megapiksel ve arka tarafta sırasıyla 13 Megapiksel, 2 adet 2 Megapiksel kamera yer alıyor.

.

Galaxy M02s Özellikleri ve Fiyatı Belirlendi!

.

Telefonda 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı mevcut ve kutudan Android 10 ile çıkıyor. Giriş seviyesi olmasına rağmen 5.000 mAh bir bataryası bulunan telefonun bunun yanı sıra 15W hızlı şarj desteği de bulunuyor.

.

Telefonun Hindistan’da 7 Ocak’ta yapılacak bir etkinlikte 136 dolar civarında bir fiyat etiketiyle bizleri karşılaması bekleniyor. Telefonun hangi ülkelerde satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *