«
GALAXY M30S

Galaxy M30s için uzun süredir beklenen Android 11 ve One UI 3.0 güncellemesi sonunda geldi. İlk olarak güncelleme, Hindistan’da dağıtılmaya başladı. Samsung orta seviye cihazlarını yerleştirdiği A ve M serilerini 2018 yılında piyasaya sürmeye başladı.  Marka, A ve M serilerini 2019 yılında S takısıyla yeniledi.

.

Galaxy M30s’e Beklenen Güncelleme Geldi!

.

Galaxy M30s Android 11 ve One UI 3.0 Güncellemesi Alıyor

.

Samsung tarafından 2019 yılında orta seviyede piyasaya sürülen en iddialı modellerden olan Galaxy M30s için Android 11 ve One UI 3.0 güncellemesi M307FXXU4CUAG kod adıyla dağıtılmaya başladı.

.

Şu an için güncellemenin Türkiye’ye ne zaman geleceği belirsiz. Samsung son yıllarda güncelleme konusunda çok daha hızlı davransa da, Türkiye cihazları için güncellemenin gelmesi bahar aylarına kadar uzayabilir. Yaklaşık 2 GB boyutunda olan güncelleme ile One UI 3.0 arayüzünün yeni özelliklerini Galaxy M30s sahipleri de kullanabilecek.

.

Galaxy M30s’e Beklenen Güncelleme Geldi!

.

One UI 3.0 güncellemesi ile birlikte sohbet balonları, her zaman açık ekran için özelleştirilebilir widgetlar gibi yenilikler olacak. Yine Samsung sanal asistanı Bixby, bu yeni arayüzü ile birlikte yeni yeteneklere kavuşacak.

.

Kamera yazılımı tarafında ise geliştirilmiş otomatik odaklama ve otomatik pozlama işlevi daha da geliştirilmiş olarak sunuluyor. Yüksek yakınlaştırma seviyelerinde ayın fotoğraflarını çekerken iyileştirilmiş sabitleme özelliği de Android 11 temelli One UI 3.0 güncellemesi ile kullanıcılara sunulacak.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *