Galaxy Note 20 İçin Sızdırılan Fiyat Resmen Dudak Uçuklattı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Galaxy Note 20 İçin Sızdırılan Fiyat Resmen Dudak Uçuklattı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Galaxy Note 20

Samsung’un önümüzdeki ay içerisinde Unpacked etkiliğinde tanıtması beklenilen Note 20 serisi için sızıntılar hala devam ediyor. Yakın zamanda tasarımı ile ilgili detayları ortaya çıkan telefonun şimdi de fiyatı internete sızdırıldı. Samsung Galaxy Note 20 fiyatı, cihazı bekleyen tüketicileri üzebilir. Yeni cihazlar önceki nesilden çok daha pahalı olabilir.

.

Yeni Galaxy Note Serisi Çok Daha Pahalı Olacak

.

Yakın zamanda tanıtılacak olan yeni Galaxy Note serisi ortaya çıkan sızıntı bilgilerle resmen gündemden düşmüyor. Bazı özellikleri ve fiziksel detayları belli olan telefonların, fiyatı hakkında da bir bilgi öne sürüldü. Ancak bu bilgi tüketicileri hiç mutlu etmeyecek bir bilgi konumunda.

.

Galaxy Note 20

.

Samsung Galaxy Note 20 fiyatı için 1.199 $ Galaxy Note 20 Ultra için 1.449 $ olacağı iddia edildi. Cihazların ABD‘de bu fiyatlarla çıkacağı iddiaları ise Yunanistan kaynaklı Tech Mania sitesi oldu. Ayrıca yine aynı kaynak tarafından, Avrupa’da Note 20’nin 1.249 €, Note 20 Ultra’nın 1.449 € fiyat etiketiyle satılacağı da öne sürüldü.

.

Galaxy Note 20

.

Fiyatların, yeni cihazlarda daha yüksek olmasının nedeni olarak 5G gösteriliyor. Diğer yandan geçtiğimiz yıl Avrupa’da, Galaxy Note 10‘un 949 € Galaxy Note 10 Plus‘ın 1.099 €  fiyat etiketiyle çıktığını hatırlayalım. Note 20 serisi için sızdırılan fiyatların da henüz bir kesinlik kazanmadığının altını çizmekte de fayda var.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: