«
samsung-logo-240114

Kasım ayının başlarında, bir rapor Samsung’un Galaxy M62 üzerinde çalıştığını ortaya çıkardı . Cihazın o zamanlar orta sınıf bir akıllı telefon olduğu düşünülüyordu. Ancak şimdi, başka bir rapor bunun yerine bir tablet olduğunu ortaya koyuyor.

Galaxy M serisi, Samsung’un sınırlı çevrimdışı kullanılabilirliğe sahip çevrimiçi özel cihaz serisidir. Şimdiye kadar, bu serideki tüm cihazlar giriş seviyesi, bütçe ve orta seviye akıllı telefonlar oldu. Bu nedenle SM-M625F model numaralı Galaxy M62’nin de bir cep telefonu olması bekleniyordu.

Galaxy Tab M62, Galaxy M Serisindeki İlk Tablet Olabilir

Ancak Galaxy M serisindeki ilk tablet olacağı ortaya çıktı. 91Mobiles’in kaynağına göre bu cihaz Galaxy Tab M62 olarak resmiyet kazanacak. Ancak maalesef bu ürün hakkında kompakt boyutta olacağı ve 256GB depolama varyantında satışa sunulacağı gerçeği dışında hiçbir şey bilinmiyor.

Şu anda Samsung’un iki seri tableti var. Premium ve orta seviye modeller Galaxy Tab S markasıyla piyasaya sürülür. Öte yandan bütçe modelleri Galaxy Tab A markasıyla geliyor.

Galaxy Tab M62, Galaxy M Serisindeki İlk Tablet Olabilir

Galax M serisinin yerleşimi Galaxy A serisine benzediği için Galaxy Tab M62’nin bütçeye uygun bir tablet olmasını bekleyebiliriz. Bu nedenle 2016 yılında piyasaya sürülen Galaxy J serisindeki tek tablet olan Galaxy J Max’in manevi halefi olabileceğini düşünüyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *