«
indir (21)

Güvenilir bir kaynak, kısa süre önce Google’ın Pixel 5a akıllı telefonunu çip kıtlığı sorunu nedeniyle iptal ettiğini iddia etti . Kısa süre sonra Android Central tarafından Pixel 5a 5G’nin ABD ve Japonya’da sınırlı bir sürüm alacağını ve diğer bölgelerde uygulanmayacağını belirten bir rapor yayınlandı. Google, Pixel 5a 5G akıllı telefonunu piyasaya süreceğini söyleyerek Pixel 5a’nın iptaliyle ilgili söylentiyi hızla çürüttü.

9to5Google’a konuşan bir Google sözcüsü , “PixeGüvenilir bir kaynak, kısa süre önce Google’ın Pixel 5a akıllı telefonunu çip kıtlığı sorunu nedeniyle iptal ettiğini iddia etti . Kısa süre sonra Android Central tarafından Pixel 5a 5G’nin ABD ve Japonya’da sınırlı bir sürüm alacağını ve diğer bölgelerde uygulanmayacağını belirten bir rapor yayınlandı. Google, Pixel 5a 5G akıllı telefonunu piyasaya süreceğini söyleyerek Pixel 5a’nın iptaliyle ilgili söylentiyi hızla çürüttü.

9to5Google’a konuşan bir Google sözcüsü , “Pixel 5a 5G iptal edilmedi. Bu yıl daha sonra ABD ve Japonya’da satışa sunulacak ve geçen yılki a serisi telefonun tanıtıldığı zamana uygun olarak duyurulacak. ” Resmi açıklama sadece akıllı telefonun gelişini doğrulamakla kalmıyor, aynı zamanda 5G bağlantısı için destek taşıyacağını da ortaya koyuyor. Ancak sadece 4G LTE desteğine sahip başka bir modelin olup olmayacağı henüz belli değil.l 5a 5G iptal edilmedi. Bu yıl daha sonra ABD ve Japonya’da satışa sunulacak ve geçen yılki a serisi telefonun tanıtıldığı zamana uygun olarak duyurulacak. ” Resmi açıklama sadece akıllı telefonun gelişini doğrulamakla kalmıyor, aynı zamanda 5G bağlantısı için destek taşıyacağını da ortaya koyuyor. Ancak sadece 4G LTE desteğine sahip başka bir modelin olup olmayacağı henüz belli değil.

Google Pixel 5a 5G'nin kullanımdan kaldırılmasına ilişkin söylentileri Google tarafından reddedildi

Google’ın sözcüsünün, Pixel 5a 5G’yi alacak tek iki pazar olarak özellikle ABD ve Japonya’dan bahsetmiş olması ilginç. Geçen yıl, Pixel 4a 5G ve Pixel 5 sınırlı pazarlarda satışa sunuldu ve yaklaşan Pixel 5a 5G’nin sadece iki pazarda satışa sunulacağı görülüyor.

Geçmiş raporlar, Google Pixel 5a’nın Haziran ayında piyasaya çıkabileceğini iddia ediyordu . Yakın tarihli bir rapor, Pixel 5a’nın Hindistan Standartları Bürosu ( BIS ) tarafından onaylandığı için Hindistan’a gelebileceğini iddia etti . Muhtemelen, ülke cihazın 4G sürümü ile tedavi edilebilir. Pixel 5a’nın teknik özellikleri hakkında pek bir şey bilinmiyor. Akıllı telefonun ilk görüntüleri, Pixel 4a 5G’ye çok benzeyeceğini ortaya çıkardı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *