IKEA FÖRNUFTIG hava temizleyici beklenmedik şekilde ucuz ve şık | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

IKEA FÖRNUFTIG hava temizleyici beklenmedik şekilde ucuz ve şık

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

IKEA FÖRNUFTIG hava temizleyici beklenmedik şekilde ucuz ve şık

IKEA bir hava temizleyici yaptı ve evinizden biraz gaz ve koku gidermek için pek çok seçenek varken, yeni FÖRNUFTIG beklenmedik bir şekilde karşılanabilir olma avantajına sahip. Satın almak için yüzlerce dolara ve ardından yedek filtreler için 60 dolara mal olabilen rakip temizleyicilerin aksine, IKEA, şirketin mobilya oyun kitabından bir sayfa çıkarır.

Bu, yalnızca ulaşılabilir bir fiyat etiketi değil, aynı zamanda şık bir tasarım anlamına da gelir. Aslında, ilk bakışta IKEA FÖRNUFTIG’i bir Bang & Olufsen hoparlörü ile kolayca karıştırabilirsiniz, en azından sadece öne bakarsanız (ve aslında müzik çalmadığı gerçeğini görmezden gelirseniz).

54,99 $ ‘da temizleyicinin kendisi, diğer bazı şirketlerin yalnızca yedek filtreler için talep ettikleriyle hemen hemen aynı. 18 inç uzunluğunda ve 12 inç genişliğinde, 4 inç derinliğinde. IKEA, zemin kullanımı için basit bir stand sağlar – üstte ayrıca taşımayı kolaylaştırmak için bir kumaş tutacak vardır – veya bunun yerine yatay veya dikey olarak duvara monte edilebilir.

IKEA FÖRNUFTIG hava temizleyici beklenmedik şekilde ucuz ve şık

Kablosuz bağlantı, uzaktan uygulama kontrolü ve hatta ayarları yapmak için bir sensör yok. Bunun yerine, üstte gücü ve üç fan seviyesini yöneten tek bir kadran elde edersiniz. Perakendeci, en düşük olanın 28 dB’de yeterince sessiz olduğunu ve sizi rahatsız etmeden bir yatak odasında kullanılabileceğini söylüyor.

Filtrelemenin kendisine gelince, FÖRNUFTIG, IKEA’nın PM2.5’e kadar havadaki daha küçük partikülleri yaklaşık yüzde 99,5 oranında emeceğini iddia ettiği bir partikül filtresi ile birlikte gelir. Bu, toz ve polen ölçeği anlamına gelir. Fan hızına bağlı olarak – 85-105 fit kareye kadar bir odayı idare edebilir.

İsteğe bağlı olarak, IKEA’nın formaldehit gibi şeyler için de filtreleme eklediğini söylediği bir gaz filtresi var. Perakendeci, ayrıca soğutma kokularının ve dumanın azaltılmasına da yardımcı olması gerektiğini iddia ediyor. 9,99 $ ‘dır ve partikül filtresinin yanına takılabilir, değiştirmeleri daha da ucuzdur, 5,49 $’ dan.

Hava temizleyicinin üstündeki LED, ne zaman değiştirmeniz gerektiğini size hatırlatır ve IKEA bunu altı ayda bir yapmanızı önerir.

IKEA FÖRNUFTIG hava temizleyici beklenmedik şekilde ucuz ve şık

Hava kalitesine ve havadaki virüslere daha fazla odaklanmanın yanı sıra orman yangınları gibi olayların artması, insanları tam olarak neyi soluduklarının daha fazla farkında bıraktığı için hava temizleyicileri büyüyen bir iş haline geldi. Coway Airmega AP gibi daha gelişmiş modeller 1512HHS, geçen yıl gözden geçirdik – WiFi ve partikül seviyelerine dayalı otomatik fan kontrolü gibi kolaylık özelliklerini ekleyin, IKEA’nın burada sunduğundan çok daha pahalı olma eğilimindedirler. Fornuftig kullanılabilir beyaz ve siyah bitirir, şimdi IKEA mağazalarında.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: