«
Chrome

Google Kaydedici uygulaması ilk olarak geçen yıl Pixel 4 serisiyle tanıtıldı. Teknoloji şu anda Google Recorder 2.0 adlı gelişmiş bir sürümü tanıttı. Yeni sürüm, geçen yılın sürümüne göre çeşitli iyileştirmelerle geliyor ve sadece Pixel 5 için mevcut olarak bulunmaktadır.

Bilmiyorsanız, Google Kaydedici uygulaması, kullanıcılara İnternet bağlantısı olmadan cihazlarında ses kaydetmeleri ve bunları metne dönüştürmeleri için kolay bir yol sağlar. Recorder 2.0’ın getirdiği yeni özelliklerden bazıları, kullanıcıların ses kayıtlarını bulmalarına, düzenlemelerine ve paylaşmalarına yardımcı olacak birini bünyesinde barındırır.Google Kaydedici 2.0 Akıllı Kaydırma

Bunun dışında, 150 kelimeden uzun transkriptin düzenlenmesine yardımcı olan Smart Scrolling ile birlikte gelir. Bu durumda, Google Kaydedici, önemli anahtar kelimeleri otomatik olarak bulur ve bunları, deşifrenin önemli bölümlerine hızlı bir şekilde atlamanıza yardımcı olmak için bir kaydırma çubuğuna yerleştirir. Yazıda gezinmeye başladığınız anda sözcükleri karşınızda görme imkanına sahip olacaksınız.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *