Sıradaki içerik:

Microsoft Açıkladı; Xbox Series X Çıkış Tarihi!

e
sv

Halo Infinite Bekleyenlere Kötü Haber!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Teknoloji ürünlerindeki gecikmeler ile birlikte oyun dünyasında da çeşitli gecikmeler gündeme gelmeye devam ediyor. Şimdi de yeni Halo Infinite çıkış tarihi konusunda açıklamalar geldi. Hem Microsoft hem de 343 Industries tarafından benzer açıklamalar yapıldı. Anlaşılan o ki yeni Halo Infinite için bekleyiş bir süre daha devam edecek.

.

Halo Infinite çıkış tarihi 2021 yılına ertelendi!

Hem 343 Industries hem de Microsoft tarafından yeni Halo Infinite’in gecikeceği ve yeni planlamaların 2021 yılına hazırlandığı ifade edildi. Detaylı açıklama Halo’nun resmi Twitter hesabı üzerinden oyunun geliştirme süreci ile ilgili bilgiler şeklinde yapıldı.

Halo Infinite çıkış tarihi

Açıklamalardan anlaşıldığı kadarı ile gecikmenin en önemli sebebi, pandemi süreci olarak gösteriliyor. Pandemi sürecinde yeniden ayarlanan çalışanların mesai saatleri, anlaşıldığı kadarı ile planlamalarda olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmış. Bununla birlikte Halo Infinite’in başındaki isim Chris Lee, oyunun 2021 yılına ertelenmesinin oyun deneyiminin kendi vizyonlarını tam olarak yansıttığından emin olunması için olduğunu ifade etti.

.

Her ne kadar Microsoft için önemli olan oyunlarda çeşitli gecikme haberleri gündeme gelse de yeni oyun konsolu Microsoft Xbox Series X için herhangi bir gecikme beklentisi bulunmuyor. Herhangi bir değişiklik olmaz ise Xbox Series X çıkış tarihi olarak Kasım 2020 işaret ediliyor. Anlaşılan o ki Microsoft, her ne kadar Halo gibi oyunlar gecikecek olsa da konsol çıkış tarihinde Sony’nin gerisinde kalmak istemiyor.

.

Hatırlatmak gerekirse yeni Halo oyununun daha önce Xbox Series X ile çıkış yapması bekleniyordu.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: