«
tall235-1280x720

Resident Evil Village karakteri Leydi Alcina Dimitrescu’ya bu hafta boy verildi. Resmi bir boy. Artık oyunun yaratıcıları tarafından bize verilen bilgilere dayanarak karakterin ne kadar uzun olduğunu biliyoruz. Bunlar, yükseklik oranlarına ve oyunun halk tarafından nasıl algılandığına karar veren ve soruyu kaçınılmaz olarak soran kişilerdir. Bir karakterin bu korkunç canavarı hepimizin üzerinde yükseliyor.

Resident Evil Village Lady Dimitrescu'nun yüksekliği ortaya çıktı

Resident Evil Village sanat yönetmeni Tomonori Tanako, “Son zamanlarda, Lady Dimitrescu ve kızları, beklediğimizden çok daha fazla ilgi gördü. “Resident Evil Village’ın simgeleri olarak öne çıkmaları harika. Özellikle Lady Dimitrescu, hem yurt içinde hem de yurt dışında çok hayranlık duydu ve bu da geliştirme ekibindeki hepimizi son derece mutlu etti.

Tanako, “Boyunun ilginç olduğunu duydum” dedi. “Şapkasını ve yüksek topuklu ayakkabılarını da dahil ederseniz: 2,9 metre (yaklaşık 9 fit, 6 inç uzunluğunda. Bu büyüleyici, vampir karakterleri Ethan’ın peşinde koşarlar ve Castle’a girdiğinizde onlarla kendinizle tanışmanızı bekleyemem. Mayıs ayında Dimitrescu. “

Resident Evil Village oyunu 7 Mayıs 2021’de tam olarak yayınlanacak. O zaman Lady Dimitrescu, umutlarınızı ve hayallerinizi yıkmaya ve çağlar boyunca zihninizi korkutmaya hazır olacak. Bu oyun şu anda ön sipariş verilebilir.

Yukarıda Resident Evil 8: Village olarak da bilinen Resident Evil Village oyununun yaratıcılarından bir saat süren bir sunum göreceksiniz. Bu, satın almadan önce bu oyunun neyle ilgili olduğu konusunda size yeterli bilgi vermiyorsa, başka neleri görmeniz veya duymanız gerekebilir? Bu mutlak delilik!

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *