Teknoloji Haberleri

HAVELSAN’dan Zoom’a Rakip Yerli Uygulama

  Türkiye’nin önde gelen teknoloji yazılım şirketlerinden biri olan HAVELSAN, kendi video konferans uygulamasını geliştirdi. Uygulamanın adını Diyalog olarak adlandırdılar ve uygulamanın özellikleri gerçekten dikkat çekici.

  Koronavirüs sebebiyle son zamanlarda video konferans uygulamalarına fazlasıyla ihtiyaç duyuldu. İnsanlar evden çıkamıyor ve görüşme yapmaları gerekiyordu.

  HAVELSAN’ın geliştirdiği video konferans uygulaması ile hem Türk Silahlı Kuvvetleri hem de sivil kuruluşlara hizmet verecek. Sorucaksınız ki HAVELSAN’ın geliştirdiği video konferans uygulaması neler sunuyor? gelin beraber inceleyelim…

  • HAVELSAN Diyalog” olarak isimlendirilen video konferans uygulaması, kurumların kendi sunucularında çalışabiliyor. Bu da şirket ve kurumlar için yüksek bir güvenlik seviyesi anlamına geliyor.

  •   Kullanıcılarına kolay kullanım için birçok avantaj sunuyor. HAVELSAN Diyalog’un istenildiği takdirde masaüstü, istenildiğinde ise Android ve iOS üzerinden erişilebiliyor.

  • Ayrıca uçtan uca şifreleme, adaptif görüntü kalitesi ayarlama, HD ve 4K görüntü desteği, ekran paylaşımı ve güvenli sesli görüşme gibi özelliklere sahip olan uygulama, tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde geliştirmiş durumda.

  Tarafımıza gelen ek bilgilerde ise, uygulamada herhangi bir kullanıcı sınırlaması bulunmadığı söyleniyor. Uygulamayı Mayıs ayı içerisinde aktif etmeyi amaçladıkları söyleniyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

Bünyamin Bayındır

Teknoloji Meraklısı - Donanım Forum Editör

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: