«
XIAOMI

Piyasaya sunduğu bütçe dostu akıllı telefonlarıyla popülerlik kazanan Xiaomi, kablosuz hızlı şarj desteği için yeni bir adım atacak. MIUI 12 beta versiyonu üzerinde yapılan bir incelemeyle, firmanın 67W kablosuz şarj desteğine sahip iki yeni telefon için hazırlık yaptığı öğrenildi.

.

Xiaomi, Kablosuz Hızlı Şarj Özelliğini Çok Yükseltti!

.

Xiaomi Mi 11 Pro’nun 67W Kablosuz Hızlı Şarj Desteğiyle Gelmesi Bekleniyor

.

Çin merkezli teknoloji firması Xiaomi’nin, 67W kablosuz hızlı şarjı destekleyen ilk telefonunun Xiaomi Mi 11 Pro olacağı söyleniyor. 12 Şubat tarihinde tanıtılacak Mi 11 Pro’nun yanı sıra bir telefonda daha bu hızlı şarj teknolojisinin görülmesi bekleniyor. Ancak model ismi için henüz bir bilgi yok.

.

Xiaomi, Kablosuz Hızlı Şarj Özelliğini Çok Yükseltti!

.

Öte yandan bu teknolojiye sahip olacak telefonlar ile ilgili bir diğer ipucu da işlemci oldu. 67W kablosuz şarj desteğine sahip cihazlargücünü Qualcomm’un amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 888‘den alacak.

.

Xiaomi, kablosuz hızlı şarj konusunda daha önce de çalışmalarıyla gündeme gelmişti. Firmanın 80W kablosuz hızlı şarj aleti için hazırlık yaptığı ortaya çıkmıştı. Ancak şu anda bu kapasiteyi destekleyen bir telefon da bulunmuyor. Markanın bu adımı, geleceğe hazırlık olarak yaptığı tahmin ediliyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *