Honor Hunter Battle Armor Sırt Çantası 73 $ Fiyatla Satışa Çıkıyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Honor Hunter Battle Armor Sırt Çantası 73 $ Fiyatla Satışa Çıkıyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Honor Hunter Battle Armor Sırt Çantası 73 $ Fiyatla Satışa Çıkıyor

Hunter Oyun Dizüstü başlatılması birkaç hafta önce serisi, Onur da Hunter Savaş Zırhı Sırt Çantası duyurdu. Dünden itibaren, yeni sırt çantanızı Vmall’da sadece  568,58 Türk Lirası ( 73 $) karşılığında satın alabilime imkanına sahipsiniz.

Hunter sırt çantası, Hunter Gaming Laptop serisi için tasarlanmış olabilir, fakat Honor’un oyun dizüstü bilgisayarına sahip olmak, sırt çantasını satın almak için bir zorunluluk değildir.

Hunter Battle Armor Sırt Çantası

Hunter Battle Armor Sırt Çantası, 16 inç boyuta kadar ekranlara sahip dizüstü bilgisayarlar adına tasarlanmıştır. Arkada Hunter logosu ve yan tarafında “Onur Avcısı” yazılı siyah renkte geliyor. Sırt çantası elmas görünümlü olup, yağmur ve rüzgara karşı koruyan petek yapılı bir kumaşla kaplanmıştır.

Şişeleri ve küçük kişisel eşyaları koymak için iki büyük yan cep bulunmaktadır. Çantanın iki ana bölmesi bulunuyor, bunlardan biri kulaklıklarınızı tutmak için özel bir kancası vardır. Kollar ve sırt, 2 cm kalınlığa kadar yüksek yoğunluklu süngerle doldurulmuştur. Kolları birbirine bağlamak için bir tokanız da olacaktır.

Hunter Battle Armor Sırt Çantası

Hunter Battle Armor Sırt Çantası 1,42 kg ağırlığında ve 330 x 165 x 480 mm boyutlarındadır. Honor, Çin dışındaki yeni dizüstü bilgisayarları açıklamadı, fakat açıkladığında, onları sırt çantasıyla birlikte getirmesi gerekiyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: