Youpin mağazası, HiPee Dinamik EKG Kaydediciyi  73 $ Karşılığında Finanse Ediyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Youpin mağazası, HiPee Dinamik EKG Kaydediciyi  73 $ Karşılığında Finanse Ediyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Youpin mağazası, HiPee Dinamik EKG Kaydediciyi  73 $ Karşılığında Finanse Ediyor

Xiaomi ekosistemi altındaki şirketlerden birisi olan HiPee , yeni bir sağlık ürününe sahip. HiPee Dinamik EKG Kaydedici, ismi verilen adıyla, 24/7 kalp atış hızı izleme imkanı sağlar ve verileri bağlı bir telefona gönderir.

Bu, HiPee’nin geçen yıl HiPee Akıllı EKG Sihirbazı’nı açıkladığı gibi ilk EKG ürünü değil . Yeni Dinamik EKG Kaydedici, tek kullanımlık bir elektrot ile göğsünüze, kalbinizin olduğu yerin hemen üzerine takılır. Erkek cinsiyetindeki kullanıcılar sternumlarına 45 ° açıyla yerleştirmeli, kadın cinsiuetindeki kullanıcılar ise sternumlarına 30 ° açıyla yerleştirmelidir. HiPee Dinamik EKG Kaydedici daha sonra kullanıcının telefonuyla eşleştirilir.

Youpin商店为HiPee Dynamic ECG Recorder筹集了499日元_教育新闻网

Kayıt cihazı sadece kalp atış hızını ölçmekle kalmaz, aynı zamanda profesyonel bir raporla gerçek zamanlı tıbbi düzeyde EKG izleme sağlar. Üreticiye göre 24 farklı tipte kalp problemini tespit edebilir. Düzensiz bir kalp atışı tespit ederse, kullanıcıyı doktora görünmesi için bir mesajla birlikte bilgilendirme sağlar. Uygulama yine aynı zamanda cihazın pil seviyesi gibi diğer ayrıntıları da gösterir, böylece ne zaman şarj edilmesi gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın bir başka özelliği de aile erişimi desteğidir. Bunun manası, en fazla iki üyenin kendi cihazlarından cihazdaki verilere erişebilmesidir. Bu, kullanıcı yaşlı bir ebeveynse işe yarar. Uygulama, bir sorun tespit edilirse seçilen aile üyelerini de bilgilendirecektir. Böyle bir özelliğide bünyesi içerisinde barındırır.

HiPee Dinamik EKG Kaydedici

Cihaz, şarj cihazı olarak da kullanılabilen bir saklama kutusu içinde gelir. Kutu USB-C ile şarj edilir ve kablo ile birlikte karşınıza çıkar. HiPee, cihazı şarj etmenin üç saat sürdüğünü ve tam şarjın 24 saat kullanım sağlaması gerektiğini söylüyor. EKG kaydedicinin IPX7 derecesi vardır, bu sebeble yüzerken veya duş alırken çıkarmanıza gerek kalmaz. 8,9 gram ağırlığında ve 6,2 milimetre kalınlığındadır. Kutuda beş adet tek kullanımlık elektrot bulunur.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: