«
HONOR

Yıllar boyunca Huawei’nin bir alt markası olarak kullanıcılara hizmet veren Honor geçtiğimiz aylarda satılmıştı. Bu kapsamda Honor’un Huawei ile bağlantısının kalmaması, yeni modellerde Kirin işlemcilerin dışına çıkılmasını sağlarken Google konusunda heyecanlandırdı.

.

Honor Telefonlar İçin Google Açıklama Yaptı!

.

Honor Telefonlar İçin Google Engeli Kaldırdı

.

Trump tarafından verilenen kararlar doğrultusunda ABD tarafından Huawei’ye uygulanan ambargo devam ediyor. Bundan dolayı Huawei’nin ve alt markalarının yeni telefonlarında halen Google servisleri yer almıyor.

.

Honor Telefonlar İçin Google Açıklama Yaptı!

.

Honor CEO’su George Zhao yeni dönemin nasıl olacağı, daha doğrusu Google servislerinin geri gelip gelmeyeceği sorusunu cevapladı. Google ile tekrar ortaklık için herhangi bir engelin kalmadığını belirten Zhao kullanıcıları sevindirdi.

.

Hali hazırda görüşmelerin başladığı iddia edilirken Intel, AMD, Qualcomm ve MediaTek ile ortaklıklara imza atılacağı geçtiğimiz haftalarda paylaşılmıştı. Yakın zamanda piyasaya sürülen Honor V40’ın Google uygulamaları yüklü halde global pazarda satışa sunulup sunulamayacağı ise halen bilinmezliğini koruyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *