«
honor

Qualcomm’un Snapdragon 888’i , şu anda mevcut olan akıllı telefonlar için en üst düzey yonga seti ve bu yıl piyasaya sürülen amiral gemisi akıllı telefonların çoğuna güç veriyor. Son zamanlarda, bazı Çinli şirketlerin habersiz Snapdragon 888 Pro yonga seti tarafından desteklenen cihazlar üzerinde çalıştığı bildirildi.

Şimdi, Digital Chat Station’dan gelen yeni bir rapor  , yeni bağımsız akıllı telefon üreticisi Honor’un Qualcomm Snapdragon 888 Pro SoC tarafından desteklenecek bir akıllı telefon üzerinde çalışan şirketler arasında olduğunu ortaya koyuyor .

Honor'un Snapdragon 888 Pro SoC Tarafından Desteklenen Bir Akıllı Telefon Üzerinde Çalıştığı Bildirildi

Honor markasının henüz Qualcomm Snapdragon işlemci tarafından desteklenen herhangi bir premium akıllı telefon yayınlamadığını unutmayın . Bununla birlikte, zaman içinde birkaç rapor, orta sınıftan premium kategoriye kadar olan Honor telefonlarının yakında Qualcomm yonga setleri tarafından destekleneceğini iddia etti.

Qualcomm ve MediaTek yonga setlerinin kullanımı, Huawei’nin şirkete getirdiği çeşitli kısıtlamalara sahip olmasından kaynaklanıyor ve bu da şirketin yeni yonga setleri üretmesini neredeyse imkansız hale getiriyor.

Son zamanlarda, Honor V40 serisi akıllı telefonların piyasaya sürülmesi sırasında, şirketin CEO’su Zhao Ming, şirketin yeni bir tedarik zinciri kurduğunu ve AMD, Qualcomm, Samsung, MediaTek, Intel ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer şirketlerle ortaklık kurduğunu açıkladı .

Zhao Ming ayrıca şirketin Huawei’nin P serisi ve Mate serisini geçecek akıllı telefonlar için bir amiral gemisi serisini başlatmayı planladığını iddia etmişti . Normal amiral gemisi akıllı telefonların yanı sıra, şirketin katlanabilir bir akıllı telefon da piyasaya sürmesi planlanıyor.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *