«
indir (40)

HTC , akıllı telefon pazarında şaşırtıcı bir şekilde LG’yi geride bıraktı . Tayvanlı şirket de zor durumda olsa da henüz piyasadan çıkma planı yok. Aslında yeni bir rapora göre bu çeyrek için planlanan yeni 5G telefonları var.

Bilgi , isimsiz endüstri kaynaklarına atıfta bulunan DigiTimes’tan geliyor . Onlara göre HTC, bu çeyrekte yeni AR / VR ürünleriyle birlikte yeni 5G akıllı telefonlarını piyasaya sürmeyi planlıyor . Bu yeni ürünlerin satışları canlandırmaya yardımcı olması bekleniyor.

Üretici ayrıca ilk 5G akıllı telefonu olan HTC U20 5G’nin fiyatını da düşürdü . Geçen Haziran ayında piyasaya sürülen telefon şu anda 13.990 TWD $ (~ 492 $) karşılığında satılıyor , yılın başında duyurulan HTC Desire 21 Pro 5G’den sadece 1.000 TWD daha fazla . Daha güçlü bir işlemci, depolama alanını ikiye katlama ve daha yüksek çözünürlüklü bir selfie kamerası elde edersiniz. Ancak, bu fiyat rekabete kıyasla yüksek tarafta.

HTC'nin bu çeyrekte yeni 5G telefonları ve AR / VR cihazları gelecek

AR / VR planları için HTC, iletişim, iş ve eğitim için ihtiyaç duyanlara hizmet eden daha fazla ticari cihaz piyasaya sürmek istiyor. Bu yeni cihazlar VIVE serisi altında piyasaya sürülmelidir .

Tüm bu ürünlerin bu çeyrekte piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak dünyanın bir çip kıtlığı sorunuyla karşı karşıya olduğu düşünüldüğünde gecikme olasılığını da göz ardı etmeyeceğiz. Bununla birlikte, geldiklerinde, daha geniş bir sürümden önce Tayvan’da ilk olarak duyurulmaları gerekir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Neriman

    Oha samsungun kameraları umarım o kalitede olur. Çok mutluyum şu an