«
Honor-30-Honor-30-Pro-ve-Honor-30-Pro-Plus-Resmen-Tanitildi-770x433[1]

Huawei’ye birkaç ticaret kısıtlaması getiren ABD-Çin ticaret savaşını anımsatan Çinli dev, nihayet Honor alt markasını bütçe akıllı telefonlarını sattı. Finansal detayların bilinmemesi ile birlikte, Honor markasının ve Shenzhen Smart City Development Group Co. Ltd.’nin 30’dan fazla acentesi ve bayisinden oluşan bir konsorsiyumun şirketi yaklaşık 15,2 milyar dolara satın aldığı ifade ediliyor.

Şu anda , Onur için bir veda partisinde , Huawei’nin kurucusu Ren Zhengfei , Honor’un Huawei’nin en güçlü küresel rakibi olmasını ve hatta eski ana şirketi geçmesini umduğunu ifade etti , bu da şirketin ileriye dönük motivasyonu olabilir. Bu, South China Morning Post tarafından bildirildi .

Onur Logosu

Bunun dışında , Huawei ve Honor’un artık birbirine bağlı olmaması ve her şeyin ayrı ayrı ele alınması gerektiğini, uygunluk yönetimini sıkı bir şekilde takip etmesi ve ilgili hedeflere ulaşmak için uluslararası kurallara uyulması gerektiğini de sözlerinin devamında belirtti.

Şeref satışının arkasındaki sebebi açıklayan Ren, Amerika Birleşik Devletleri’nin uyguladığı yaptırımların milyonlarca işi ve şirketin dünya çapında 170 ülkeden bayi ve temsilcilerinden gelen tedarikleri tehdit ettiğini ifade etti.

Honor'dan yeni akıllı elektrikli süpürge - MKG Haber

Bunun dışında , Honor’un diğer yeni şirketlerin aksine sorunlarla karşılaşacağını sözlerine ekledi ve şirketin çalışanlarını küreselleşmeyi kucaklamaya ve İngiltere, ABD, AB, Japonya, Tayvan ve Güney Kore’deki şirketlerden bir şeyler öğrenmeye çağırdı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *