«
images (7)

Huawei , yaklaşan P serisi – Huawei P50 serisindeki yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonları üzerinde çalışıyor. Son zamanlarda, Huawei P50 ve P50 Pro akıllı telefonlarının 3D renderları sızdırıldı.

Şimdi, başka bir sızıntı , yaklaşan serideki üst uç cihazın görüntülerini paylaştı – Huawei P50 Pro +. P50 serisindeki diğer telefonlara benzer bir tasarıma sahip ve engebeli hap şeklinde bir kamera modülüne sahip.

Görünüşe göre akıllı telefon , arkada bir periskop lensi ve bir daire içinde daha küçük bir lens ve diğer dairede başka bir sensörle birlikte üçlü bir kamera kurulumu içeren bir beş kamera kurulumuyla geliyor .

Huawei P50 Pro + sızıntıyı gerçekleştirerek yaklaşan akıllı telefonun tasarımını sergiliyor

Ancak, bu görüntülemelerin doğru olmayabileceğini ve cihazın biraz farklı görünebileceğini unutmayın. Bu işlemlerin doğru olduğuna inansak bile, şirketin dahili testlerden gelen geri bildirimlere dayanarak akıllı telefon tasarımını değiştirmesi ihtimali de vardır.

Daha önce, Huawei P50 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarının Mart ayında piyasaya sürüleceği söylendi, ancak Çin devinden bununla ilgili resmi bir iletişim olmadığı göz önüne alındığında, lansman bu ay gerçekleşmeyecek.

Amerika Birleşik Devletleri hükümeti, şirkete kapatılmayan çeşitli yaptırımlar uyguladı ve bu nedenle şirket, bileşenleri diğer şirketlerden temin edemediği için lansmanı ertelemek zorunda kaldı.

Yapılan renderlara göre cihazın “şelale” ekran özelliğine sahip olması bekleniyor ve telefonun P50 Pro’ya göre daha kavisli bir ekrana sahip olacağı görülüyor . Samsung veya LG’den OLED ekran panelleri alacağına dair raporlar da vardı, ancak bu artık doğru olmayabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *