«
huawei-logo-2019

Huawei , mobil uygulama platformu AppGallery’de özel olarak tasarlanmış yeni bir promosyon paketi başlatacağını duyurdu . Bu promosyon, bu kriz döneminde e-ticaret ve çevrimiçi perakendenin avantajlarını işletmelere ve uygulama geliştiricilerine sunmaya yardımcı olmak içindir.

Şirketin resmi notlarına göre kampanya, Coronavirüs salgınının neden olduğu pazar durumu nedeniyle operasyonlarında engellerle karşılaşan marka ve işletmeleri desteklemeyi ve desteklemeyi hedefliyor . Bu nedenle, Çinli teknoloji devi, AppGallery’nin e-ticaret markalarını öne çıkaran ‘Koleksiyonlar’ sekmesinde öne çıkan konumlandırma sunarak işletmelere fayda sağlıyor.

Bu, platformun ana sayfasındaki kayan bir pankarttır ve 2.500 Euro’ya (kabaca 3.000 ABD Doları) varan markalara ücretsiz reklam sunar. Herhangi bir marka veya içerik sağlayıcısı, 31 Aralık 2020’ye kadar bu promosyona herhangi bir zamanda kaydolabilir. Diğer bir deyişle, Huawei, markalara Avrupa’daki 36 milyon aktif aylık AppGallery kullanıcı tabanının reklamını / teşhirini ücretsiz olarak sunmaktadır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *