«
huawei-logo1

Huawei’nin “Luban” adını kaydettirdiği yeni bir ticari marka başvurusu ortaya çıktı . Şirket, marka başvurusu için 21 Mayıs 2021’de başvurmuş ve uluslararası sınıflandırmada 9 bilimsel enstrüman altında sınıflandırılmıştır.

Bir ITHome raporuna göre , Çinli teknoloji devi daha önce 19 Aralık 2020’de “Huawei Luban” ticari markasını başarıyla tescil ettirmişti. Farkında olmayanlar için Luban, Çin mimarisinin yaratıcısı olarak adlandırılan tarihi bir figür Lu Ban ile ilişkilendiriliyor. hatta mühendis, mucit ve marangoz olarak da bilinir. Başka bir deyişle, ticari marka başvurusu, önemli Çin kültürüne sembolik bir referans taşıyor.

Ne yazık ki Luban markasının hangi ürün serisinde kullanılacağı bilinmiyor. Bu yılın başlarında şirket, Nova 8 Pro King of Glory Edition’ı piyasaya sürmüştü . Cihazın bu özel çeşidi, ilginç bir tasarıma ve farklı bir UI temasına sahiptir. Akıllı telefonun arkası mor bir renk düzenine sahip ve üstüne Luban karakteri işlenmiştir. Tasarımın dışında, cihazın içi hala temel varyantla aynıydı.

Huawei Ticari Markaları “Luban”, Yeni Bir Ürün Grubu Olabilir

Bu nedenle, markanın mevcut bir modelin özel bir varyantını piyasaya sürmesini bekleyebiliriz, ancak ticari marka, Huawei’nin farklı bir tasarıma sahip bağımsız bir seri üzerinde çalışabileceğini ima ediyor. Bununla birlikte, bu sadece bir spekülasyon olsa da, şimdilik bir tutam tuzla alın ve konuyla ilgili ek bilgiler mevcut olduğunda güncellemeler sunacağımız için daha fazlası için bizi izlemeye devam edin.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *