«
indir (8)

Oyun meraklıları artık, uzun süre kesintisiz kullanım yapabilen bir oyun kulaklığı ile ilgileniyorlarsa, aralarından seçim yapabilecekleri başka bir seçeneğe sahipler. Razer bugün Kraken V3 X çok rahat oyun kulaklığını tanıttı ve aynı zamanda daha uzun oyun seanslarına dayanabiliyor.

Hafif oyun kulaklığı, heyecan verici bir oyun deneyimi sağlarken, kullanıcının konforu için tasarlanmıştır. Kulaklarda yastıklama etkisi sağlayan kumaşlar ve köpükle kaplanmış olarak gelir. Oyun kulaklığı yumuşak kafa bandı dolgusu ile birlikte gelir. Oyunlarının keyfini daha uzun süreler boyunca rahat bir şekilde ve herhangi bir olumsuz etki olmaksızın çıkarmak isteyen oyuncular, gerekli konfor için Razer’in Kraken V3 X kulaklığını kullanabilirler.

Razer, bazı heyecan verici özelliklerle Kraken V3 X oyun kulaklığını tanıttı

Kraken V3 X kulaklık, TriForce 40 mm sürücüler, 7.1 surround ses ve Razer’ın imzası olan HyperClear Kardioid mikrofon kullanılarak Razer’ın en son teknolojisi ile tasarlanmıştır. Oyun kulaklığının ses özelliği, uzun süreler için bile her kullanıldığında harika bir oyun deneyimi sağlayacaktır.

Kulaklık USB aracılığıyla bağlanabilir ve PC oyunları ve PlayStation 4 ile uyumludur. Kraken V3 X kablosuz özelliğine sahip değildir ve şu anda Xbox oyun konsolları ile uyumlu değildir.

Razer, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli oyun kulaklıkları yapma konusunda bir geçmişe sahip ve Kraken V3 X harika kulaklıklar listesine katılıyor. Kraken V3 X’in tasarımı da dikkate değer bir estetik çekiciliği yansıtıyor. Razer’ın Chroma RGB özelliği, ona milyonlarca rengi oldukça etkileyici bir görünümle vurgulama kapasitesi sağlar.

İlgilenen oyun meraklıları, Razer’ın web sitesi üzerinden Razer’ın Kraken V3 X oyun kulaklığını sadece 70 dolara satın alabilirler . Kulaklık, Çin’de Tmall üzerinden 549 yuan (~ 84 $) fiyatla satılıyor .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *