Huawei'nin FreeGO Taşınabilir Bluetooth Hoparlörü Yakında Satışa Sunulacak | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Huawei’nin FreeGO Taşınabilir Bluetooth Hoparlörü Yakında Satışa Sunulacak

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Huawei'nin FreeGO Taşınabilir Bluetooth Hoparlörü Yakında Satışa Sunulacak

Haziran ayı başlarında Huawei , FreeGO Portable Bluetooth Speaker adında yeni bir Bluetooth hoparlörü medya da aydınlattı. Hoparlör, FreeBuds TWS kulaklıkları ve FreeLace kablosuz kulaklıkları içeren ücretsiz ses ürünleri serisinin altına düşüyor .

HuaweiFreeGo hashtag on Twitter

FreeGO Taşınabilir Bluetooth Hoparlörün geçen ay satışa çıkması gerekiyordu ancak henüz satışa sunulmadı. Bir sızıntı, konuşmacının yakında satın alınabileceğini söyledi. Bilgi Çinli blog yazarı Changan Digital King’den geliyor ve bir Weibo gönderisinde yeni Bluetooth hoparlörün yolda olduğunu medyaya iletti.

Piyasada çok sayıda Bluetooth hoparlörü var ve öne çıkmanın yollarından biri de kuşkusuz tasarım. Huawei, FreeGO Taşınabilir Bluetooth Hoparlörün tasarımını tamamlıyor. Huawei, tasarım ilhamının vinil oynatıcıdan geldiğini söylüyor. Bana göre, gerçekten şık bir taşınabilir CD çalar gibi görünüyor. Volkanik Siyah ve Gümüş renkte gelen hoparlör oldukça kompakt, 120 mm çapında ve 31 mm kalınlığında.

FreeGO Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, yan tarafında yalnızca ses kontrolü için değil, aynı zamanda çağrıları kabul etmek, reddetmek ve sonlandırmak için de basılabilen bir düğmeye sahiptir. Düğme ayrıca mikrofonu sessize almak, çalmayı duraklatmak ve devam ettirmek ve ayrıca ses yardımcısını çağırmak için de kullanılabilir.

Huawei FreeGo Bluetooth Speaker portable introduced in China

Taşınabilir hoparlörün iki sürücü birimi vardır. Yüksek kaliteli ipek diyaframa sahip yüksek frekanslar için bir tane ve düşük frekanslar için diyaframı alüminyum alaşımdan yapılmış bir tane var. Huawei, konuşmacının profesyonelce ayarlandığını ve DRC dinamik sıkıştırma algoritması ve vokal EQ ayarlaması ile yüksek ve net sesler çıkardığını söylüyor.

FreeGO Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, tek dokunuşla eşleştirme için NFC’ye sahiptir. Ayrıca, aramalar sırasında sesinizi almak için 3 metre menzile sahip 360 ° Çok yönlü çift mikrofona sahiptir. Ayrıca, çağrı kalitesini artırmak için uyarlanabilir bir yankı bastırma algoritması kullanır.

Huawei Unveils FreeGo Portable Bluetooth Speaker | Lowyat.NET

Bluetooth 5.0 hoparlörde 11,25 Wh pil bulunur ve USB-C üzerinden 9V 2A ve 5V 2A hızlı şarjı destekler. Teknik özellik sayfası, 15 dakikalık bir şarjın 2 saatlik dinleme süresi sağlayacağını söylüyor. Hoparlör, kutuya dahil edilen bir USB-C – USB-A kablosuyla gönderilecektir. Hoparlörün fiyatı hakkında hala bilgi yok.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: