Instagram’ın Canlı Odalar Özelliği Aynı Anda En Fazla Dört Kişinin Yayın Yapmasına İzin Veriyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Instagram’ın Canlı Odalar Özelliği Aynı Anda En Fazla Dört Kişinin Yayın Yapmasına İzin Veriyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

INSTAGRAM

Instagram, Canlı Odalar ile, içerik oluşturucuların talk showlara ev sahipliği yapmasını, daha bilgilendirici Soru-Cevaplar yürütmesini veya diğer sanatçılarla jam session düzenlemesini öngörüyor. Sosyal ağ ayrıca, canlı yayına geçmenin erişiminizi artırmanın harika bir yolu olduğunu belirtiyor, çünkü bunu yaparken misafirlerin takipçileri de bilgilendirilebilir.

.

Instagram Canlı Odalar, aynı anda en fazla dört kişinin yayın yapmasına izin verir

.

Pazartesi günü Instagram, en fazla dört kullanıcının platformda aynı anda canlı yayın yapmasına izin veren Canlı Odalar adlı yeni bir özellik tanıttı. Şimdiye kadar, uygulama, kullanıcıların Facebook Live gibi yalnızca başka bir kişiyle birlikte yayın yapmasına izin veriyordu.

.

Instagram , yeni özelliğin daha yaratıcı fırsatlar için kapıyı açacağını umduğunu söyledi. Gerçekten de, mevcut iklim göz önüne alındığında, bu kesinlikle uygulanabilir görünüyor.

.

Instagram’ın Canlı Odalar Özelliği Aynı Anda En Fazla Dört Kişinin Yayın Yapmasına İzin Veriyor!

.

Salgın geçen yılın başlarında arttığında, canlı yayın platformları , insanlar fiziksel olarak uzaktayken bağlantıda kalmak için çözümler aradıkça popülaritesini artırdı . Özellikle içerik oluşturucular, canlı konserlerin iptal edilmesi nedeniyle kaybedilen gelirleri tamamlama umuduyla akışlı platformlara yoğun bir şekilde eğildi .

.

Tüm ayrıntılar Canlı Room başlatmak ve nasıl kullanılacağına ilişkin Instagram web sitesinde üzerinde bulunuyor.

.

Canlı Odalar yalnızca ilk adımdır; Instagram, önümüzdeki aylarda başlatılması gereken moderatör kontrolleri ve yeni ses özellikleri gibi araçlar üzerinde de çalıştığını söyledi. Canlı Odaların yakında tüm kullanıcılar için küresel olarak erişilebilir olacağı söylendi.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: