«
BRIDGERTON

Popüler dizi ve film platformu Netflix, etkileyici yapımı Bridgerton ile izlenme rekoru kırdı. Dizi, şimdiye kadar en çok izlenen The Witcher dizisini yerinden etti.

.

Bridgerton, Netflix’te Listeleri Darmadağın Etti!

.

Bridgerton, 83 Ülkede Zirvede

.

82 milyon izlenme sayısına ulaşan BridgertonNetflix tarafından yapılan açıklama ile kısa süre önce 76 milyon izlenmeye ulaşan The Witcher’ın başarısını da elinden almış oldu. Ayrıca iddialı yapım, 83 ülkenin Netflix sıralamasında zirvede olmayı da başardı.

.

Bridgerton ailesinden birbirine sıkı sıkıya bağlı sekiz kardeşin  Londra yüksek sosyetesinde aşkı ve mutluluğu aradığı dizinin ilk sezonu 8 bölümden meydana geliyor.

.

.

2020 yapımı dizinin oyuncu kadrosunda ise Adjoa AndohJulie Andrews ve Lorraine Ashbourne var. “Romantik Drama” türündeki yapım, Julie Quinn‘in çok satan romanlarından esinleniyor.
.

19. yüzyılın gösterişli ihtişamını yansıtan dizi, Mayfair‘in balo salonları ve Park Lane’in saraylarında yaşanıyor. Ek olarak 2020 yapımı dizinin ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağına dair henüz resmi bir bilgi olmadığını belirtelim.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *