iOS 14 ile Gelecek Yeni Emojiler Belli Oldu! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

iOS 14 ile Gelecek Yeni Emojiler Belli Oldu!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

emoji

Apple’ın büyük yenilikler getirecek iOS 14 güncellemesi heyecanla bekleniyor. Bugün 17 Temmuz Dünya Emoji Günü olmasıyla bağlantılı olarak iOS 14 güncellemesi emojiler listesini yayımlandı. Yeni gelecek emojiler içinde yine ülkelerin kültürlerine yönelik olan sembollerin yer aldığı, yeni hayvanların ve nesnelerin eklendiği görülüyor.

iOS 14 ile Gelecek Yeni Emojiler Belli Oldu!

İşte iOS 14 güncellemesi ile gelecek emojiler!

.

Emojiler olmasaydı ne yapardık? İlk emoji bundan 21 yıl önce yayımlandı ve şu an artık evrensel bir kendini ifade ediş şekline dönüştü.Kelimelerle anlatamadıklarımızı emojiler ile ifade eder hale dönüştük.

.

Özellikle mesajlaşırken, duyguların ifadesi olan emojiler her geçen gün artıyor ve çeşitli hale geliyor. 17 Temmuz Dünya Emoji Günü kapsamında Apple da iOS 14 güncellemesi ile gelecek emojilerini yayımlamış oldu.İlgiyle karşılanan emojiler işte aşağıda sizlerle:

.

emoji

.

Apple matruşka bebeğinin emojisini eklerken, yeni bir ninja emojisi de ekliyor. Bumerang ve anatomik ifadeler ve bu yılın popüler içeceği olan bubble tea de emoji olarak ekleniyor.

.

Ayrıca iOS 14‘ün Memojileri için iMessage’da çıkartma olarak da kullanılabilecek yeni yüz maskesi stilleri ve renk seçenekleri getirmesi bekleniyor.

.

Bildiğiniz gibi bu yıl ve belki de ilerleyen yıllar, maskelerle geçecek ve duyguların ifadesi olan emojiler de bu noktada maskeleniyor.Dünyanın şuan ki durumunu ifade etmek için güzel bir yöntem olabileceğine dair görüşler yaygın.Peki sizce nasıl olur,bu iyi bir fikir mi?

.Emoji

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: