İOS için Skype Artık Dağınık Olan Odaları Arka Plan Bulanıklığıyla Gizlemenize İzin Vericek!! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

İOS için Skype Artık Dağınık Olan Odaları Arka Plan Bulanıklığıyla Gizlemenize İzin Vericek!!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İOS için Skype Artık Dağınık Olan Odaları Arka Plan Bulanıklığıyla Gizlemenize İzin Vericek!!

Microsoft, iOS için Skype uygulamasına arka plan bulanıklaştırma özelliği ekleyecek. Bu özellik, şirketin Teams uygulamasında mevcut olanla aynıdır ve iPhone ve iPad kullanıcılarının bir video görüşmesinin arka planındaki bilgileri bulanıklaştırmasına olanak tanımaktadır. Microsoft ayrıca bu otomatik arka planı bulanıklaştırmayı geçen yıl Skype’ın masaüstü uygulamasına eklemiştir .

Microsoft, etrafınızdaki bir odada her şeyi bulanıklaştırmak ve sizi ana odak noktası olarak tutmak için yapay zeka kullanıcak. Etkili bir şekilde bokeh olan bulanıklık efekti, video görüşmeleri sırasında temel vücut dilini bulanıklaştırmaktan kaçınmak için saçları, kolları ve elleri algılar ve çevrenizdeki her şeyi tamamen gizlemez, ancak dağınık bir odaya değil, odaklanmaya devam etmek istediğiniz video görüşmelerini kesinlikle geliştirecektir.

İOS için Skype Artık Dağınık Olan Odaları Arka Plan Bulanıklığıyla Gizlemenize İzin Vericek!!

Google’ın , tıpkı iş odaklı video ve sohbet uygulamaları için fikirleri arttıkça Meet video konferans hizmetine arka plan bulanıklığı eklediği bildiriliyor . Microsoft ayrıca Teams iletişim uygulamasını arkadaş ve aile gruplarına hizmet etmek için döndürüyor , ancak yine de Skype’ı desteklemeyi ve güncellemeyi planlıyorlar.

Skype artık PC, iOS ve iPadOS’ta arka plan bulanıklığını desteklese de, Android desteğinde henüz tam olarak net bir bilgi yok. İPhone veya iPad için Skype’ın en son sürümünü indirebilir ve video görüşmesi seçeneklerinde arka plan bulanıklığını etkinleştirebilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: