«
apple-logo-30-ekim-etkinlik-191018-29

Apple’ın bugün (8 Aralık) yeni ürünler piyasaya süreceği bildiriliyor. Ve son sızıntılar doğruysa, bunlardan biri Apple TV (2020) modeli olacak. Yeni cihazın yükseltilmiş SoC ve daha iyi akış için depolama ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İPad Pro'nun SoC'sine Sahip Apple TV , 8 Aralık'ta Piyasaya Sürülecek

Daha önceki raporların , GPU çekirdeği A12Z’den daha az olan bir A12X yongasına işaret ettiğini belirtmekte fayda var . Ancak Apple, 8 çekirdekli GPU ile bir çentik yükseltmek istiyor gibi görünüyor ve bu, muhtemelen 6 GB’a kadar olan RAM ile birlikte, kekemesiz bir deneyim sağlamalı.

Haberci, ayrıca “HD’nin yırtık olduğunu” söylüyor. Bu, Apple’ın Apple TV’nin HD versiyonunu atlayabileceğini ve sadece bir 4K akış modeli başlatabileceğini gösteriyor. Ek olarak, akış kutusu 64 / 128GB depolama alanına sahip olmalı ve bir “Apple Fitness +” aboneliği ile birlikte gelmelidir.

Apple TV HD 32 GB - Apple (TR)

Burada, ihbarcı, Apple’ın kutunun yanında ücretsiz bir abonelik sunacağından emin değil ve bu nedenle, resmi duyuruyu bekleyelim.

Tasarımla ilgili olarak, önceki raporlar, Apple TV 2020’nin önceki sürüme çok benzeyeceğini gösteriyor. Ancak, odak içeride olacaktır. A12Z ile birlikte, altıncı nesil akış kutusu, bir ısı emicili soğutma çözümüne sahip olacak gibi görünüyor. Her neyse, eğer rapor doğruysa, Apple yarın ürünü bir basın bülteni yoluyla duyurmalı ve 11 Aralık Cuma gününden itibaren gönderilmeye hazır hale getirmelidir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *