«
3

Apple’ın 2021 iPhone 13 serisiyle alakalı IceUniverse‘den yeni bir iddia ortaya atıldı. Buna göre iPhone 13 çentiği önceki nesillere göre daha farklı olacak.

.

iPhone 13 çentiği hakkında yeni iddia!

.

13 Ekim’deki iPhone 12 lansmanını beklerken, önümüzdeki yıl satışa çıkması beklenen iPhone 13 hakkın yeni iddialar da hız kesmeden ortaya çıkmaya başladı. Söylentiye göre iPhone 13, iPhone X‘den beri alıştığımız çentiğe yine sahip olacak. Ancak boyutu ve ekranda kapladığı alan daha küçük olacak.

iphone 13 çentiği

Sızıntı yapan kişi, değişikliği göstermek için kaba taslaklar da ekledi. Çentik genişliğinin azaltılması yerine çentiğin yüksekliğinin azaltılabileceğini ve daha az fark edilir hale getirilebileceğini gösterdi.

.

Bir süredir iPhone 12 serisinin azaltılmış çentik oranı ile geleceğini öne süren söylentiler dolaşıyordu, şimdiyse bu tasarım değişikliğinin 2021’e geri çekildiği görülüyor. Yine de daha güvenilir söylentiler 5.4 inç ‌iPhone 12‌ mini modelinin daha küçük ekran boyutu nedeniyle daha dar bir çentiğe sahip olan tek model olabileceğini de işaret ediyor.

.

iPhone 13 hakkında gördüğümüz ilk ciddi sızıntı, ekran analisti Ross Young tarafından iPhone 13’ün iPhone 12’ye benzer boyutlarda olacağını ve 120 Hz ProMotion ekran, gelişmiş kamera sensörleri ve Wi-Fi 6 destekli 5G altyapısına sahip olacağı ortaya atılmıştı.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *