Uygun Fiyatlı Galaxy Fold 2 Mi Geliyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Uygun Fiyatlı Galaxy Fold 2 Mi Geliyor

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

galaxy fold 2

Katlanabilir telefonlar Galaxy Fold ile birlikte gerçeğe dönüştü ve hayatımıza girmeye başladı. Yüksek fiyatları ve tamir edilme zorluklarına rağmen Samsung, birden fazla katlanabilir model için çalışıyor olabilir.

.

İddia, sızdırma haberlerle ün kazanmış XDA Developers editörlerinden Max Weinbach’a ait. Her ne kadar bunların söylenti olduğuna vurgu yapılsa da, gerçekleşebilme ihtimallerini göz önünde tutmak gerekiyor.

.

Ucuz Galaxy Fold 2 fiyatı ile şaşırtabilir

.

Tahminlere göre Samsung, toplam üç farklı katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor. Hali hazırda yeni Galaxy Fold için çalışmalara devam eden firma, daha ulaşılabilir bir  Fold modeli  geliştirmek için de çaba gösteriyor olabilir.

.

galaxy fold 2

.

Buna göre Samsung1100 dolar bandında bir katlanabilir telefon üretmenin peşinde. Her ne kadar normal akıllı telefon fiyatlarından yüksek bir fiyata sahip olacağı düşünülse de, katlanabilir modellere göre uygun bir fiyata sahip olduğu söylenebilir. Bu modelin Galaxy Fold Lite olarak isimlendirilmesine muhtemel gözüyle bakılıyor.

.

Diğer iki modelden bir tanesinin de yine Z Flip gibi UTG yani ultra ince camlı bir katlanabilir ekrana sahip olması bekleniyor. Fold Lite ile birlikte geliştirilecek diğer modelin de ilk versiyon gibi plastik temelli bir katlanabilir ekran teknolojisi ile geleceği düşünülüyor.

.

galaxy fold 2

.

Son olarak yılın ikinci yarısında  Fold 2‘nin piyasaya çıkacağı Samsung tarafından onaylandı. Daha önce de telefon hakkında belli sızıntılar ortaya çıkmıştı.

.

Bu sızıntılara göre yeni telefon 120 Hz ekran yenileme gibi önemli özelliklerle karşımıza çıkacak. Bu ekranın 2213 x 1689  çözünürlüğe ve 7,59 inç ekran büyüklüğüne sahip olması bekleniyor.

.

galaxy fold 2

.

Yani Samsung Galaxy Fold 2 ve  Fold Lite gibi iki modelin yanında Z Flip 2 gibi bir model daha geliştiriyor gibi görünüyor. Her ne kadar katlanabilir telefon pazarı yeteri kadar oluşmamış olsa da, markalar bu değişimin önünü açmak için büyük çaba göstereceğe benziyor.

.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, Samsung gerçekten de üç yeni katlanabilir telefon modeli üzerinde çalışıyor olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

Telegram ’da bizi takip etmeyi unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: