iQOO, 2020 DTM Sezonu İçin BMW M Motorsport'un Resmi Ortağı Oldu! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

iQOO, 2020 DTM Sezonu İçin BMW M Motorsport’un Resmi Ortağı Oldu!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iQOO, 2020 DTM Sezonu İçin BMW M Motorsport'un Resmi Ortağı Oldu!

Vivo, 2019’un ilk çeyreğinde “amiral gemisi katil” akıllı telefonlar sunmak için iQOO adlı yeni bir alt markayı duyurdu. Genç marka sadece bir yaşın üzerinde ancak resmi olarak 2020 DTM (Deutsche Tourenwagen Masters) sezonu için BMW M Motorsport’un ortağı oldu.

iQOO BMW M4 DTM Öne Çıkan

BBK Electronics’in markaları, pazarlama için çeşitli spor etkinliklerine sponsor olmalarıyla bilinmektedir. Vivo , 2015’ten beri ülkede popüler bir kriket ligi olan IPL’nin (Indian Premier League) ana sponsoruydu. Malesef ki grup, Hindistan ile Çin arasındaki artan gerilim nedeniyle 2020 sezonu için ortaklığı bırakmak zorunda kaldı.

Bie de şirket, Hong Kong protestoları nedeniyle geçen yıl NBA ile ortaklığını da iptal etti. Fakat yine de FIFA Katar 2022 Dünya Kupası’na sponsor olmaya devam edecek.

iQOO, 2020 DTM Sezonu İçin BMW M Motorsport'un Resmi Ortağı Oldu!

Vivo, bir yıl içinde en popüler iki spor etkinliğinin sponsorluğunu kaybetmesine rağmen, alt markası iQOO , uluslararası bir spor etkinliği için ilk sponsorluğunu imzaladı .

BMW M Motorsport ile iQOO ortaklığı yalnızca 2020 DTM ligi içindir. Bu vesileyle marka, 17 Ağustos’ta piyasaya sunulması planlanan sınırlı sayıda iQOO 5 akıllı telefonu piyasaya çıkabilir.

iQOO, 2020 DTM Sezonu İçin BMW M Motorsport'un Resmi Ortağı Oldu!

Bu ürün, markanın kısa süre önce duyurulan 120W FlashCharge teknolojisini destekleyen ilk telefonu olacak . Öte yandan Alman otomobil üreticisi , 2020 DTM liginde “ iQOO BMW M4 DTM ” otomobilini kullanacak .

iQOO henüz Avrupa da bulunmadı. Yeni BMW ortaklığı ile marka, bölgede resmi olarak lansman için temel oluşturuyor gibi görünüyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: