Kena: Bridge of Spirits'in Bütçe Fiyatı 40 Dolar; Ön Siparişler Şimdi Açıldı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Kena: Bridge of Spirits’in Bütçe Fiyatı 40 Dolar; Ön Siparişler Şimdi Açıldı

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kena: Bridge of Spirits'in Bütçe Fiyatı 40 Dolar; Ön Siparişler Şimdi Açıldı

Bu haftanın başlarında, Sony’nin en son State of Play etkinliği sırasında bağımsız geliştirici Ember Lab , Zelda’dan ilham alan aksiyon / macera oyunu Kena: Bridge of Spirits’in çıkış tarihini açıkladı . Oyun, 24 Ağustos’ta PC (Epic Games Store’a özel), PlayStation 4 ve PlayStation 5 için satışa sunulacak.

Ancak bugün, ön siparişler nihayet PlayStation Store ve Epic Games Store’da açıldı ve Kena: Bridge of Spirits’in 40 dolarlık bir ‘bütçe’ fiyatına sahip olacağını ortaya koydu. Bu Standart Sürüm içindir; Ayrıca, Digital Soundtrack, Kena için benzersiz bir gümüş kadro ve altın Rot görünümü içeren 50 $ fiyatlı bir Digital Deluxe Edition da var.

Kena: Bridge of Spirits'in Bütçe Fiyatı 40 Dolar; Ön Siparişler Şimdi Açıldı

Kena: Bridge of Spirits Muhteşem Yeni Bir Fragman ve Yaz Çıkış Tarihi Aldı

Öte yandan tüm ön siparişler bir dizi ‘Kutlama şapkaları’ ile birlikte gelir. Ember Lab’a göre şapkalar, ‘ortamlarda bireysel Rot’u takip etmenin ve bulmanın harika bir yoludur’. Kena: Bridge of Spirits’te düzinelerce şapka bulunsa da, bunlar yalnızca ön siparişle alınabilir.

Hikaye

Genç bir Ruh Rehberi olan Kena, kutsal dağ tapınağını aramak için terk edilmiş bir köye gider. Gezici ruhların hapsolduğu, büyümüş bir ormanda gizlenmiş bu unutulmuş topluluğun sırlarını ortaya çıkarmak için mücadele eder.

Rotu Bul

Ormanın dört bir yanına dağılmış ürkek ve yanıltıcı ruhlar. Ölü ve çürüyen elementleri ayrıştırarak dengeyi sağlarlar.
Kena: Bridge of Spirits'in Bütçe Fiyatı 40 Dolar; Ön Siparişler Şimdi Açıldı

Ana Özellikler

 • Takımınızı Oluşturun : Güçlü yetenekler kazanmak, keşifler yapmak ve çevreyi dönüştürmek için Rot’u bulun ve toplayın.
 • Keşfedin : Unutulmuş bir köy ve garip bir lanet. Bir zamanlar görkemli olan bu dünyayı yeniden kurmak için Ruhlar Diyarı’nın gücünden yararlanın.
 • Hızlı Dövüş : Ruhlar yozlaşmış, tuzağa düşmüş ve hareket edemeyecek hale geldi, her fırsatta Kena’ya meydan okuyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: