KIA, Yeni Logosunu ve Sloganını Açıkladı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

KIA, Yeni Logosunu ve Sloganını Açıkladı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

KIA

Ünlü otomotiv firması KIA’nın logosunu ve sloganını değiştireceği uzun süredir biliniyordu ancak geçişin ne zaman yapılacağı bilinmiyordu. Şirket bu konuya açıklama getirdi. KIA yeni logosu ve sloganı resmi olarak açıklandı. Firma yeni yılda, yeni kimliğini kullanmaya başlayacak.

.

KIA, Yeni Logosunu ve Sloganını Açıkladı!

.

KIA’nın Yeni Sloganı “İlham Veren Hareket” Oldu

.

Geçtiğimiz yıl, Cenevre Otomobil Fuarı‘nda KIA, bazı noktalarda kabuk değişimine gideceğini göstermişti. Bu anlamda atılan adımlardan biri de logo ve slogan değişikliği oldu. Şirket artık ‘Şaşırtan Güç’ sloganı yerine, ‘İlham Veren Hareket’ sloganını kullanacak.

.

KIA yeni logosu ise slogan kadar keskin bir değişikliğe uğramadı ancak belli ölçüde değişikliğe uğradı. Firmanın önceki logosunda harfler birbirinden ayrı ve daha okunaklı bir yapıdaydı. Yeni logoda ise harfler birbiriyle birleşik ve estetik görünüşe daha fazla önem verilmiş.

.

KIA, Yeni Logosunu ve Sloganını Açıkladı!

.

Henüz yeni logonun hangi araçta kullanılacağı netleşmedi. Ancak Şubat ayında ilk siparişleri alması beklenen KIA K7 Cadenza modelinde, yeni logo ve sloganın görülebileceği düşünülüyor.

.

Firmanın attığı bu adımların ardında ise, gelecek planlarındaki ‘elektrik araçlara’ yöneleceği düşünülüyor. Otomobil sektöründe elektrik çağına geçiş sürecinde KIA, bu dönüşümü marka kimliğine de yansıtıyor.

.

Marka Resmi Duyuru Videosunu Youtube Üzerinden Paylaştı

.

KIA, yeni logosu ve sloganı için tanıtım videolarını YouTube’da yayımladı. Tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: